Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Calvin Klein811

Calvin Klein to je čistý design a nadčasová sportovní elegance

Calvin Klein je americká módní značka, která byla založena na konci 60. let v New Yorku. Od začátku ji charakterizovaly jednoduché, čisté linie a elegantní, téměř minimalistický design, což bylo v rozkvetlých sedmdesátých letech poměrně vzácností. Calvin Klein si tak rychle vybudoval pozici předního výrobce nositelné, městské elegance. Barvené ladění, ve kterém dominují černá, bílá a další tradiční barvy nahrává tomu, aby se vše dobře kombinovalo, značka navíc vždy patřila k průkopníkům unisex stylu, který je opět čím dál populárnější. Stačí si vzpomenout na dnes už legendární parfém One, který byl jako první určen pro muže i pro ženy. Dnes má Calvin Klein v unisex stylu dokonce ucelenou řadu oblečení a doplňků, ke které každý rok přibývají další nové položky.

Calvin Klein přináší trendy, které osloví mladou generaci

Calvin Klein ale rozhodně není žádné usedlé oblečení, značka si dává záležet na tom, aby oslovovala zákazníky napříč širokým věkovým spektrem. Jedním z nejznámějších odvětví, kterým se Calvin Klein věnuje, je džínová móda – značka Calvin Klein Jeans odstartovala právě v 90. letech, kdy podmanivá reklamní kampaň udělala mezinárodně známou hvězdu z Kate Moss. Od té doby se nabídka džínového oblečení neustále rozšiřuje, vybírat můžete nejen délku nohavic a velikost, ale dokonce i výšku pasu. Samozřejmostí je i další džínové oblečení, od bundiček po šaty. Mezi střihy Calvin Klein si vybere každý a dobrou zprávou je, že tabulka velikostí končí až u XL, neomezuje vás tedy ani plnější postava.

Od spodního prádla přes parfémy až k bytovému textilu

Snad neikoničtějším kouskem od Calvina Kleina jsou pánské boxerky, které v 90. letech doslova přepsaly historii spodního prádla. Do velké míry to bylo i zásluhou sošného Marka Wahlberga, který tehdy novinku předváděl. Dnes si již téměř neumíme představit jiné balení pánského prádla než v sadě po třech. Málokdo ale ví, že to byla právě značka Calvin Klein Underwear, která na tento způsob balení přišla. V současné době má značka opravdu široký záběr, mezi oblíbené produkty patří také například plavky značky Calvin Klein Swimwear. Mimo klasické konfekce si můžete v Calvin Klein eshopu koupit kromě šperků, hodinek a parfémů dokonce i bytový textil v podobě ručníků nebo povlečení. Parfémy jako Obsession nebo Eternity od Calvin Klein se dnes řadí ke klasice.

Od značky Calvin Klein by se ti mohlo líbit: