Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

Calvin Klein Logo
Calvin Klein Jeans Logo
Calvin Klein Underwear Logo
Calvin Klein Performance Logo
Calvin Klein Swimwear Logo

Calvin Klein Swimwear: Plavky od tvůrce ikonického spodního prádla

Calvin Klein je světoznámá prestižní značka módy, kterou nosí úplně každý, kdo chce být trendy. Jejich kolekce jsou minimalistické, zaměřené na čisté linie, jednoduché a prvotřídní střihy a drobné detaily. Značka proslula řadou ikonického spodního prádla s nápisy Calvin Klein na lemech. V jejich sortimentu však najdeš mnohem víc – například neskutečně trendy plavky, ve kterých budeš za hvězdu u bazénu i na pláži. V kolekci Calvin Klein Swimwear najdeš bikiny i v poslední době neskutečně módní jednodílné plavky, klasické i výstřední designy a samozřejmě plážové doplňky – čepice, plážové šaty, žabky a tašky. Pokud miluješ minimalistickou streetovou módu a skutečně víš, co se nosí, pak budeš chtít plavat jedině v Calvin Klein Swimwear. Prozkoumej celou kolekci a pořiď si kompletní výbavu na letošní léto.

Calvin Klein Swimwear dokonale odráží ducha značky

Stejně jako zbytek sortimentu, i plavky z dílny této luxusní značky vyjadřují skvělý vkus a vyhraněný postoj. Kolekci tvoří klasické bikiny, jednodílné plavky a celá řada různých střihů. Můžeš vybírat ze sexy vyzývavých trojúhelníkových topů a zkombinovat je s titěrnými kalhotkami na zavazování, nebo sáhnout po sportovnějším stylu. Pro skutečně odvážné šelmy jsou tu připravené plavky se síťovinou, ve kterých můžeš z bazénu rovnou na večírek – bez převlékání. Některé styly jsou inspirované uvolněnou surfařskou módou. Barevná škála je založená na výrazných až neonových barvách – najdeš tu ostře růžovou, modrou, oranžovou a samozřejmě černou. Vzory tu až na pár pestrých abstraktních motivů nemají místo. Calvin Klein Swimwear sází spíš na detaily a samozřejmě své ikonické logo, které najdeš na lemu celé řady modelů.

Calvin Klein Swimwear: Plavky se světoznámým logem

Značka Calvin Klein založená v roce 1968 se za dobu svého působení stala světovou špičkou módního průmyslu a jejich modely se prodávají ve 110 zemích světa. Calvin Klein se jako návrhář živil od školy a když si později založil vlastní brand, kolegové z módní branže ho často označovali za plagiátora – podle nich totiž kopíroval evropskou módu. Jeho kolekce se ale i tak dobře prodávaly. V roce 1982 začala firma vyrábět spodní prádlo, které bylo naprosto jednoduché, až na výrazný lem s nápisem Calvin Klein. Hned první kampaň s fotografií Toma Hintnause, ve které se opálený sportovec oblečený do bílých calvinů ležérně opírá o bílý sloup, byla naprostou bombou. Právě toto prádlo je dnes ikonou a jedním z nejznámějších výrobků značky.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: