Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Camel Active móda pro Tvá dobrodružství v přírodě

Outdoorová móda camel active Tě přesvědčí o své vysoké kvalitě ve městě i v přírodě. Je libo camel active bot, bižuterie nebo bundy? Mezinárodní lifestylová značka Ti nabídne vše, co potřebuješ k aktivnímu a městskému životu. Všechny produkty se vyrábí z přírodních a kvalitních materiálů, které jsou ještě k tomu skvěle funkční. A tak vzniká móda, která se dá jen stěží přirovnat k jiné. Požadavky na boty do jakéhokoliv počasí nedělají designerům obuvi camel active žádnou potíž, neboť právě těmto problémům věnují svou pozornost. Důležitý je především komfort a praktický detail. Zejména barvy oděvů v odstínech zeměkoule se postarají o jistý rustikální nádech. V takovém oblečení zaznamenáš na další Tvé outdoor výpravě nepochybně velký úspěch. A jako bonus budeš mít super vytvarovanou figuru.

Na osvědčené produkty od camel active se můžeš spolehnout

Už desetiletí se módní značka camel active počítá k nejvyhledávanějším značkám s outdoor a casual oděvy. V roce 1970 byl položen základní kámen, který odstartoval úspěšný vývoj této lifestylové značky. Dříve tvořilo 70% její proslulosti zejména pánské volnočasové oblečení, čímž se vymrštila mezi vedoucí značky na mezinárodním trhu. Celý sortiment neobsahoval jenom dobře známé, funkční a robustní boty camel active, nýbrž i outdoor a casual oblečení, bižutérii, brýle, tašky, ponožky a hodinky. Od roku 2002 je společnost CMLC GmbH zodpovědná za koordinaci této top značky. Zároveň je tato společnost dceřinou značkou rodinné firmy Seidensticker, která patří k největším evropským výrobcům košil. CMLC GmbH nese zodpovědnost za chod camel active v oblasti designu, prodeje, produkce a marketinu. Jenom v Německu počítá americká značka 29 camel store a okolo 500 retailer. Značka vykazuje rovněž pozitivní vývoj v evropském i asijském prostoru.

Camel active obuv na online shopu ABOUT YOU

I když původně cílil sortiment značky camel active na pánskou módu, rozšiřoval se v průběhu doby i o produkty pro ženy. Každý outdoorový specialista jistě ocení pořádný robustní batoh. To je hned první důvod, proč by ses měl podívat na doplňky camel active. Zde se Ti otvírá široký výběr: moderní tašky, pásky nebo úžasné peněženky. Pro perfektní casual look se můžeš poohlédnout po robustních botách camel active. Například dámská obuv camel active krásně zpestří šatník nejedné ženy. Baleríny, polobotky nebo moderní sneakers skvěle doplní Tvůj oblíbený outfit. Senzační nabídky na Tebe čekají samozřejmě i ve VÝPRODEJI camel active, ve kterých Ti ABOUT YOU poskytne akční ceny na plno kousků této lifestylové značky on-line. Najdeš zde zkrátka vše od polo triček až po odolné a funkční zimní bundy.

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé CAMEL ACTIVE Black Friday slevy.