Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Champion Authentic Athletic Apparel
Počet produktů: 112
Sledovat
Filtrovat produkty od značky
Champion Authentic Athletic Apparel112

Champion Authentic Athletic Apparel: Sportovní móda s tradicí

Sportovní móda nemusí být nudná a mezi jednotlivými brandy jsou obrovské rozdíly. Champion je jedním z výrobců klasického sortimentu ve sportovním stylu, který se pyšní dlouhou tradicí, skvělým provedením a autentickým stylem. Právě tahle značka dala vzniknout klasické mikině, jde s dobou, neustále inovuje a přichází s novými postupy, materiály a střihy. Pokud si potrpíš na spor-tovní ležérní styl nebo právě sháníš konkrétní kousek na nějakou příležitost, pak si určitě nenech ujít nabídku Champion Authentic Athletic Apparel. Tahle značka není tak provařená jako jiní výrob-ci, najdeš tu originální design, nadčasový styl a propracované detaily. Jejich tepláky a mikiny budeš nejspíš chtít nosit i na ples.

Champion: Tak vznikla mikina

Kolekce téhle značky jsou, světe div se, zaměřené na klasickou sportovní výbavu. Jejich ikon-ickým kouskem je mikina Reverse Weave. Je to jednoduchý nadčasový kousek klasického střihu, ovšem hebkost silné 100% bavlny Tě dostane – budeš mít pocit, že hladíš malého králíčka. Podšívka je vyrobená z česaného flísu, takže je Champion mikina celkem teplá. Žádné velké ozdoby se tu nekonají, jed-no logo na hrudníku, jedno na žebrovaných lemech rukávů. Barvy? Jasně červená a oranžová a několik pastelek. Najdeš tu i velurové mikiny a různé střihy, včetně stojáčku. Návrháři si rádi hrají také s velikostí a designem loga, které často využívají jako statement motiv – jednou malinký znáček, podruhé nápis přes celá prsa. Potisky tu najdeš jenom hodně výjimečně, zato barevná škála je nekonečná.

Champion: Tvůrce mikiny s kapucí

Značku založili v roce 1919 bratři Feinbloomovi. Champion má na kontě téměř revoluční výtvor – dnes už naprosto nezbytnou, ikonickou a všemi milovanou mikinu s kapucí. Módní kapuce měla původně čistě praktický záměr – udržet sportovce v teple mezi jednotlivými zápasy. Tím ovšem výčet prvenství této značky nekončí. Champion Authentic Athletic Apparel přišel jako první s nápad-em vyrobit oboustranné tričko a vzdušný nylonový materiál, který se později stal stálicí pro výrobu basketbalových dresů na celém světě. Prozkoumej kolekce této sportovní značky i tehdy, když se nepovažuješ zrovna za milovnici ležérní módy. Jejich ikonická Reverse Weave Ti skvěle nahradí klasický svetr nebo kardigan a nikdy nevíš, kdy se bude hodit mít v záloze pár tepláků, ve kterých Ti to bude slušet. Sportu zdar!