Oslavujeme 1 milion zákazníků! -20 % na VŠE5

ABOUTYOUVÁLÍYOU
Všechny produkty od Champion Authentic Athletic Apparel194

Color up your life!

Vítězové jsou definováni tím, jak se prezentují ve sportu ale i mimo něj. Je to o charakteru, zůstat věrný sám sobě a radosti ze sportu.


Champion Authentic Athletic Apparel: Sportovní móda s tradicí

Sportovní móda nemusí být nudná a mezi jednotlivými brandy jsou obrovské rozdíly. Champion je jedním z výrobců klasického sortimentu ve sportovním stylu, který se pyšní dlouhou tradicí, skvělým provedením a autentickým stylem. Právě tahle značka dala vzniknout klasické mikině, jde s dobou, neustále inovuje a přichází s novými postupy, materiály a střihy. Pokud si potrpíš na sportovní ležérní styl nebo právě sháníš konkrétní kousek na nějakou příležitost, pak si určitě nenech ujít nabídku Champion Authentic Athletic Apparel. Tahle značka není tak provařená jako jiní výrobci, najdeš tu originální design, nadčasový styl a propracované detaily.

Champion: Tak vznikla mikina

Kolekce značky Champion jsou zaměřené na klasickou sportovní výbavu. Jejich ikonickým kouskem je mikina Reverse Weave. Je to jednoduchý nadčasový kousek klasického střihu, ovšem hebkost silné 100% bavlny Tě dostane. Podšívka je vyrobená z česaného flísu, takže je Champion mikina celkem teplá. Žádné velké ozdoby se tu nekonají, jedno logo na hrudníku, jedno na žebrovaných lemech rukávů. Barvy? Jasně červená a oranžová a několik pastelek. Najdeš tu i velurové mikiny a různé střihy, včetně stojáčku. Návrháři značky Champion si rádi hrají také s velikostí a designem loga, které často využívají jako statement motiv – jednou malinký znáček, podruhé nápis přes celá prsa. Potisky tu najdeš jenom hodně výjimečně, zato barevná škála je nekonečná.

Champion online na ABOUT YOU

Značku založili v roce 1919 bratři Feinbloomovi. Champion má na kontě téměř revoluční výtvor – dnes už naprosto nezbytnou, ikonickou a všemi milovanou mikinu s kapucí. Módní kapuce měla původně čistě praktický záměr – udržet sportovce v teple mezi jednotlivými zápasy. Tím ovšem výčet prvenství této značky nekončí. Champion Authentic Athletic Apparel přišel jako první s nápad-em vyrobit oboustranné tričko a vzdušný nylonový materiál, který se později stal stálicí pro výrobu basketbalových dresů na celém světě. Prozkoumej kolekce sportovní značky Champion i tehdy, když se nepovažuješ zrovna za milovnici ležérní módy. Jejich ikonická Reverse Weave Ti skvěle nahradí klasický svetr nebo kardigan a nikdy nevíš, kdy se bude hodit mít v záloze pár tepláků, ve kterých Ti to bude slušet. Sportu zdar!