Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

Chiemsee: Probuď v sobě radost a styl!

Chceš vědět, čím je tahle značka výjimečná? Jaké sporty ji stvořili a v jakých jejích kouscích nejlépe zazáříš a kde? Pánská a dámská móda Chiemsee žije svým nadšením pro jezera, pláže a zimní sporty – od surfování až po lyže. V základu její filozofie stojí snaha sjednotit nenásilnou cestou módu a sport. Reprezentuje tak lidi, sport, cestování a kulturu, a to už od roku 1982. Stejný důraz jako na nejnovější designy a trendy však klade také na funkčnost svého oblečení. Ať už tě Tvé kroky zavedou k plážovým radovánkám, na sjezdovky horských středisek nebo do městských ulic, s kolekcemi Chiemsee Ti to vždycky bude 100% slušet!

Jak vznikla značka Chiemsee?

V roce 1976 se dva bratři, Martin a Christof Imdahlovi, nadchli pro windsurfing a dali si za cíl naučit se ho na jezeře Chiemsee. Šlo jim to dobře, a proto si brzy na to otevřeli dokonce svou vlastní školu windsurfingu. Jejich zákazníci se ale kromě výuky zajímali také o to, co budou mít při ježdění na sobě. Svou garáž tak bratři přeměnili v malý obchůdek, kde začali prodávat plážové oblečení jako byla trička s ručním potiskem a doplňky pro windsurfing. V Roce 1982 pak založil Martin Imdahl oficiální značku s názvem „Windsurfing Chiemsee“. Obrovská motivace a osobní vášeň dala o 2 roky později vzniknout první módní kolekci sportovního oblečení, která obsahovala šortky tří různých délek, tričko nesoucí design od Mickeyho Eskima a nylonovou bundu s potiskem klokana. Vystavení značky mediální pozornosti a jejímu celkovému rozmachu ale pomohla hlavně HiFly soutěž, která se konala v roce 1985 a kde značka sponzorovala jeden z týmů. V době, kdy se jejímu plážovému a surfovému oblečení dostávalo nejvíce ovací, pak přišla na scénu vzrůstající obliba snowboardingu, který obohatil celkovou nabídku Chiemsee o zimní sportovní kousky.

Na pláž i do hor s Chiemsee online a ABOUT YOU

Chiemsee Ti nabízí plážové oblečení od plavek pro muže i ženy po nejrůznější barevná tílka, trička, šaty a šortky různých délek. Zimní móda na sebe bere podobu nejrůznějších měkounkých mikin, dobře padnoucích tepláků nebo outdoorových či sjezdových bund. V nabídce najdeš také ryze sportovní kousky jako jsou funkční trička, která využiješ na aktivity ve vodě i jako spodní vrstvu na snowboard. Nad ostatními značkami podobného zaměření vyniká Chiemsee hlavně svou autenticitou a důvěryhodností. Výroba oblečení se zaměřuje totiž také na udržitelnost – s respektem k planetě i lidem. Velký podíl produktů se vyvíjí z přírodní bavlny, v souladu se standardy udržitelné textilní výroby. Užívej si Chiemsee online na ABOUT YOU a obleč se do svého stylu se spoustou praktických sportovních modelů s jedinečným uvolněným designem pro muže, ženy, chlapce i dívky.