Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

Closet London – móda navržená a vyráběná v Británii

Closet London je módní značka, která pochází z Velké Británie a byla založena v roce 1996. Dá se označit za skutečného odborníka na dámskou módu. Navrhuje vysoce kvalitní modely, které vyzdvihnou přednosti každé dámy. Od roku založení tvoří návrháři značky Closet London všechny oděvy přímo v Londýně, což je oproti jiným značkám výjimečné. Celý proces od návrhu, přes zpracování a vyhotovení oblečení má tedy firma plně pod kontrolou a může bez problémů zaručit vysokou kvalitu výrobků. V rámci oblečení pro ženy se Closet London zaměřuje hlavně na oblečení pro speciální příležitosti, módu vhodnou do kanceláře, ale i na volnočasovou ležérní módu.

Elegance na Tebe čeká v internetovém obchodě Closet London

Móda Closet London je velmi elegantní a dámská. O tom se můžeš přesvědčit v nabídce Closet London online shopu. Zde je k nalezení celá řada dámských šatů této značky. Jsou to šaty krajkové, korzetové, pouzdrové i šaty v midi délce. Výběr barev i vzorů je skutečně rozmanitý. Dostupné jsou šaty v jemných pastelových barvách, v odvážných výrazných barvách, s drobnými roztomilými vzory, květinami nebo třeba elegantní krajkou. Closet London však umí pro dámy navrhnout nejen šaty, ale i sukně. Za zmínku stojí i overaly, které jsou velmi ženské, ale zároveň moderní a zajímavé. Perfektně se hodí třeba do práce. Hledáš ideální kousek na setkání s kamarádkami, rande nebo na svatbu? Closet London pro Tebe vždy najde perfektní model pro každou příležitost. Stačí už jen vytvořit elegantní a sebevědomý outfit podle Tvé fantazie a stylu.

Oblečení Closet London doplní Tvůj charakter

Značka Closet London si s dámskou módou opravdu dokáže poradit. Výborně umí vytvářet elegantní tvary oděvů a okouzlující potisky. Closet London se stará i o eticky zodpovědný obchod se svými dodavateli. Kromě toho klade důraz na původ svých materiálů. Tímto způsobem můžou návrháři vytvářet kvalitní módu, která je zároveň finančně dostupná. Closet London je perfektní značka pro skutečné milovnice módy každého věku. Každý kus a každá kolekce vypráví svůj příběh, který čeká jen na to, aby byl objeven. Model od Closet London se na každé ženě stává originálem, jako je ona sama.