Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Colmar Originals – Móda v italštině

Spontánnost, ohromující pestrost a italskou jemnost Ti poskytne módní značka Colmar Originals. Móda, která podtrhne Tvou osobnost a móda, ve které vynikneš v davu. Určená všem milovníkům neznáma. Všem, kteří touží po dobrodružství a chtějí cítit čerstvý vítr ve vlasech. Colmar Ti nabízí oděv, který Tě bude doprovázet na cestách. Počínaje módními a lehkými zimními bundami z Itálie, které září i v mrazivé zimě, si teď můžeš prohlédnout i čerstvé letní kolekce. Móda, která dá všem najevo, kým doopravdy jsi, za Tebou putuje z barevné, veselé a sentimentální Itálie.

Cesta kolem světa s Mariem Colombem a Colmar fashion

Nacházíme se v Itálii, píše se rok 1923 a Maria Colomba pronásledují vize o módě, které se brzy promění v realitu a dají za vznik úspěšné módní značce Colmar Original. Jde především o vkusné funkční bundy Colmar, které dovedly tuto společnost k úspěchu. Současně Ti značka nabízí i pestrou škálu variant různých oděvů pro ženy a muže. Cíl všech produktů zůstává stejný. Móda má podtrhovat charakter jedince, probouzet vnitřní sílu a podporovat radost ze života. Kvalita oděvů je jak jinak než prvotřídní. Společnost klade důraz především na spokojenost svých zákazníků a ráda by transportovala osobitost své značky do světa. Každý módní kousek od Colmar Original je certifikovaný, že je součástí kampaně Certilogo. Je-li na výše zmíněných stránkách uveden kód o certifikátu, pak obdržíš i Ty opravdový certifikát o kvalitě produktu a je na tuty jasné, že ses rozhodl pro oblečení té nejlepší kvality. Nejde jen o skvělý vzhled, kterým samozřejmě veškerý oděv disponuje, ale zejména u zimních kolekcí je kladen důraz na pružnost a funkčnost materiálu. Je tedy očividné, že pro společnost není důležité jen to, co se skrývá na povrchu, nýbrž to, co se skrývá uvnitř. Tento princip dokazuje výrobou vkusné módy, která opravdu plní svůj účel. A sice, být připravený na každé počasí a na každý zážitek a zároveň neztrácet radost ze života.

Colmar Originals si zamiluješ – najdeš on-line ABOUT YOU

Jemnou, italskou ale průbojnou značku najdeš již teď na ABOUT YOU. Právě zde máš možnost prošmejdit všechny barvy a tvary a pozorně se porozhlédnout po tom, co nejlépe podtrhne Tvůj charakter. Na muže i ženy čekají vytříbené produkty, které perfektně sedí. Jednoduše se proklikej naším online shopem a najdi to, co hledáš. Podpoř svá zimní dobrodružství funkčním a odolných oděvem nebo zažij čerstvé a barevné italské léto. To, co pořád hledáš, najdeš na ABOUT YOU. Nechej svůj vlastní kompas, ať tě zavede tam, kam Tvé srdce touží!