Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


COLUMBIA – klasické outdoorové oblečení

Americká značka COLUMBIA vznikla už v roce 1938 jako malá rodinná firma v Oregonu. Postupně se díky své kvalitě a inovacím rozrostla a v současné době patří mezi jednoho z nejznámějších výrobců sportovního a outdoorového oblečení a vybavení. COLUMBIA si vždycky dávala záležet na tom, aby pro výrobu svých produktů používala ty nejnovější technologie. Díky tomu Tě může doprovázet a podporovat při Tvých volnočasových aktivitách. Je jako stvořená pro lidi, kteří milují dobrodružství a objevování našeho světa. Jestli k nim patříš taky, tak už nemusíš hledat nikde jinde než na ABOUT YOU, nabídka toho nejlepšího od COLUMBIA na Tebe čeká právě tady. Tahle firma obléká outdoorové nadšence už přes 80 let a teď je řada na Tobě!

ABOUT YOU Ti přináší to nejdůležitější oblečení do přírody od COLUMBIA

COLUMBIA navrhuje oblečení a vybavení pro ženy, muže i děti, kvalitně se tedy do přírody může obléct opravdu každý bez ohledu na věk. Mezi dámským oblečením najdeš například naprostý základ sportovního šatníku – kvalitní COLUMBIA bundy. Ty jsou zde ostatně i v pánské kategorii. V nabídce COLUMBIA eshopu nemůžou chybět, protože se jedná přesně o kus oblečení, kterým si značka vydobyla přízeň lidí. Jsou vyráběné z prvotřídních, nepromokavých materiálů a skvěle se Ti budou hodit na kratší procházky přírodou i na dlouhé túry po horách. Další důležitou součástí Tvého sportovního outfitu jsou kvalitní COLUMBIA boty, ve kterých můžeš ujít mnoho kilometrů a stále budeš v pohodlí. Je jedno, kde jsi a jaké je počasí, s výbavou od značky COLUMBIA Tě rozhodně nepřekvapí nic.

Zažij nová dobrodružství se značkou COLUMBIA

Oblečení COLUMBIA je nejenom kvalitní a praktické, ale dámská i pánská trička, mikiny a další kousky přichází v mnoha barevných provedeních, takže můžeš vytvářet všemožné kombinace, které Tě jen tak neomrzí. Svět má tolik nádherných míst, která Ti může nabídnout k objevování. Je úplně jedno, jestli se vydáš za krásami v okolí nebo se rozhodneš procestovat celý svět, dobré oblečení je základem pro dlouhé túry a jiné sportovní aktivity, které můžeš v přírodě dělat. Tohle všechno má COLUMBIA na mysli, a proto navrhuje oblečení tak, ať se Ty nemusíš o nic starat a můžeš si jen v pohodlí užívat života. Vydej se se tedy do světa, nezapomeň svoje COLUMBIA oblečení a sdílej své zážitky, které cestou nasbíráš!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky COLUMBIA pro ženy a muže.