Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Cream69

Móda Cream– rozjíždějící se značka z Dánska

Dánská trendová značka Cream představuje nápadité a pokrokové looks. Její návrháři si v posledních letech vytvořili renomé a prosadili se i na mezinárodní módní scéně. Mnoho částí módy Cream má hodně specifický vzhled. Kombinují prvky klasického stylu s odvážnými, novými ozdobami a tím vytvářejí jedinečný styl. Kolekce této značky jsou většinou zhotoveny v přírodních a svěžích barvách a představují seversko-dánský životní styl této úspěšné firmy. Hravé detaily dávají módě Cream kreativní nádech, aniž by se tím cokoliv zkazilo. Oděvy si zachovávají svůj klasický a elegantní vzhled, takže mohou být jako modely využity i ke slavnostnějším příležitostem. Tato značka dokáže dát svým produktům vždy ženský nádech, aniž by to působilo kýčovitě.

Móda Cream fascinuje módní svět od roku 2004

Značka Cream byla založena už v roce 2004 v Dánsku a ve velmi krátké době se dokázala prosadit po celém světě. Jako úspěšná návrhářská společnost se sídlem v Dánsku se návrháři rozhodli vytvořit dámskou módu s bohémským vzhledem. Tajemství úspěchu této značky tkví podle jejich vlastních slov v zaměření na jedinečný design. Ke každému typu ženy je třeba vytvořit vhodný oděv, který je maximálně pohodlný při nošení, vyznačuje se vysokou kvalitou a svým jedinečný stylem. Košile značky Cream jsou často opatřeny komplikovanými potisky a ještě složitějšími detaily. Zajímavostí této módní značky jsou nejen jedinečné looks, ale i rozmanitost a proměnlivost jednotlivých kousků. Kolekce se přizpůsobují aktuální sezóně, a proto je obtížné najít mezi jednotlivými kolekcemi něco společného. Halenky a tuniky představují jedinečný příklad pro přizpůsobivost této značky. Zatímco v teplejších sezónách se používají teplé pastelové barvy a lehké látky, v chladnějších obdobích pak šedé odstíny a pletené materiály. I když jsou návrhy často kreativní až extravagantní, nepůsobí přehnaně, ale vyjadřují jednoduchou eleganci.

Vše z internetového obchodu Cream nalezneš zde.

Jeho nabídka je opravdu obrovská. Pokud si myslíš, že by móda této trendové značky mohla odpovídat tvému vkusu, tak neváhej a prohlédni si náš sortiment. Nejlepší kousky jsme už předem vybrali a vytvořili pro tebe seznam. Velmi rozmanité jsou svetry, které můžeš zkombinovat s tvými oblíbenými džíny. Tvoji fantazii se meze nekladou a kreativita značky ti při sestavování tvého jedinečného outfitu přijde vhod. Nech se inspirovat úspěšnou módní značkou v obchodě ABOUT YOU!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Cream.