Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Dr. Martens146

Dr. Martens – styl pro každou rebelku

ABOUT YOU Ti na svém e-shopu přináší široký výběr značek, včetně těch, které jsou dneska už naprosto legendární. Právě tou je kultovní značka bot Dr. Martens, která pochází z Anglie a stala se symbolem mnoha subkultur, zejména těch, které rády rebelují. O to zajímavější je historický původ těchto bot. Původně to byly totiž zdravotní boty vyráběné v Německu, později Martensky nosili angličtí dělníci jako pracovní boty. Často byly tyto boty spojovány s bitkami a pro svou pevnou špičku byly třeba zakázány na fotbalových stadionech. Dnes už jde ale o ikonické boty, které jsou oblíbené rockerů nebo punkerů, kteří mají rádi rebelský styl. Jsou ale hodně oblíbené i v popkultuře, nosil je třeba Elton John, Paul McCartney nebo slavné hudební skupiny jako Red Hot Chilli Peppers.

Experimentuj s modely značky Dr. Martens z našeho e-shopu

Neboj se okořenit svůj outfit trochou tvrdosti a odvahy. Boty Dr. Martens byly možná dlouho spojené se subkulturou rockerů nebo punkerů, dnes už jsou ale na druhou stranu tak módní, že se perfektně kombinují i s klasickými outfity – s džíny nebo klidně i s šaty. ABOUT YOU Ti přináší modely pro ženy i muže. Kromě klasických Martensek, které se vyznačují vysokou, žlutě prošívanou gumovou podrážkou a celkovou výškou boty, vyrábí Dr. Martens i jiné druhy bot, které jsou možná klasičtější, ale stále stejně kvalitně zpracované. Najdeš zde třeba variace Chelsea bot nebo polobotek, které se skvěle hodí třeba k sukni. Pánské boty Dr. Martens jsou dostupné opět v legendárním provedení. Můžeš si vybrat variantu na jaro, do teplého počasí, ale i hřejivé Martens na zimu. Slavný styl Dr. Martens s Tebou tedy může být po celý rok!

Nenapodobitelný styl Dr. Martens

V průběhu let se spousta značek snažila styl Dr. Martens napodobit. Nic ale nemá na pravý, originální styl a kvalitu, kterou se tahle firma může pochlubit. A už vůbec nic nemá na příběh, který se k botám Martens váže. Boty se Ti budou hodit na každodenní nošení k ležérním outfitům, zároveň však umí dodat neokoukaný a okořeněný vzhled elegantnějším variacím. Každému, kdo se nebojí experimentovat v módě a zároveň chce nosit osvědčenou klasiku, boty Dr. Martens skvěle poslouží. Na ABOUT YOU si můžeš vybrat mezi různými barvami a materiály, a kromě toho si k nákupu můžeš hned přihodit i další kousky od jiných značek, se kterými pak můžeš vykouzlit trendy outfit, který na Tvé nové boty Dr. Martens upoutá pozornost.