Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

EDC BY ESPRIT
Počet produktů: 439
Sledovat

EDC shop Ti přináší městskou módu bez kompromisů

V jednoduchosti je síla. A právě na tom si zakládá oblečení EDC on-line, kde najdeš praktické a stylové kalhoty všech střihů, ale i obrovské množství triček, halenek, košil, svetrů a všech dalších nezbytností, které potřebuješ pro komplexní vytvoření zbrusu nového šatníku. V tvorbě značky je poznat lehká ruka designérů, kteří ví, jak má každodenní móda vypadat, a umí to dělat zábavným, svěžím způsobem. U EDC by Esprit nejde o všechno nebo nic – zde dostaneš v rámci celého sortimentu vždy všechno. Výborná kvalita podepřená ohledem na životní prostředí, skvěle padnoucí střihy, velký výběr oblečení ve všech kategoriích a pozitivní vibrace, které oblečení vysílá, tvoří skvělý módní mix pro každou ženu. Tato móda se navíc krásně kombinuje mezi sebou, ale i s kousky od jiných značek, protože je rovnoměrně zastoupena jak jednobarevnými, tak vzorovanými modely. Nastartuj svou fantazii a kreativitu – bav se vymýšlením neotřelých outfitů do školy, do práce i na volný čas.

EDC by Esprit: z auta do Hong Kongu

Mezinárodní módní značka Esprit byla založena roku 1968 v americkém San Franciscu a od té doby reprezentuje styl a kvalitu. Značka odráží slunnou kalifornskou náladu své domoviny smíchanou s dávkou kreativity a zodpovědným přístupem, který je vidět hlavně na výběru udržitelných materiálů pro výrobu oblečení. Pár, který značku inicioval, Susie a Douglas Tompkinsovi, zahájil své podnikání na cestách a své první kousky prodával z auta. Zakladatelé vždy zdůrazňovali sociální rovnoprávnost a ochranu přírody. V srdci jejich filozofie stojí vedle těchto hodnot také autenticita, pohodový životní styl a dostupnost pro každého. Nabídka brandu je určena ženám, mužům i dětem. Díky různorodým produktovým řadám pokrývá značka v oblasti oblékání všechny životní situace. EDC by Esprit zaměřující se na jednoduché a pohodlné oblečení určené především mladé generaci je jedním ze dvou brandů fungující v současnosti pod společností Esprit Holdings Ltd. Dostala se na trh později než její sesterský brand Esprit, a to v roce 1998. Od té doby kralují Esprit a EDC by Esprit dohromady, rozrůstají se a vydávají se i mimo oblast módního průmyslu.

EDC on-line pro pocit výjimečnosti každý všední den

Móda EDC by Esprit je zaměřená na městské uvolněné publikum, které styl rádo kombinuje s posledními trendy. Myslí ale také na jedince, kteří se rádi a často vypraví do přírody a zažívají dobrodružství na čerstvém vzduchu. To se promítá do výběru vzorů s přírodními motivy i odlehčených tónů. Veselé barvy, které brand dokáže používat osvěžujícím způsobem, zanechávají úsměv na tváři. Blůza, tričko nebo košile ve svěžím a čistém provedení Tě přinutí vyjít ven a užít si den naplno. Kromě ležérních a uvolněných kousků se obchod EDC on-line může pochlubit i elegantnějšími modely vhodnými do business prostředí jako jsou volné šaty, pasové sukně či zdobné halenky. Většina svršků, nebo alespoň jejich spodní část, je vyrobena ze 100% bavlny. Je vidět, že krásný design doprovází i špičková kvalita zastoupená především prvnotřídním výběrem materiálů. Rozmazli se i Ty díky ABOUT YOU a vyber si své nové kousky z EDC shopu.