Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od ELEMENT1

ELEMENT – streetová móda inspirovaná skateboardingem

Pokud jsi fanouškem streetové módy, pak jistě znáš značku ELEMENT. Tuhle americkou firmu založil v roce 1992 Johnny Schillereff a od té doby se dostala na špičku mezi streetovou a skateboardovou módou. To ale vůbec neznamená, že je její oblečení pouze na skate. První inspirace pro tvorbu přicházely zejména z kultury hip-hopu, postupně se ale inspirací staly další městské styly a kontroverzní, nápaditý vzhled, který upoutá každého individualistu. Perfektně se hodí pro mladé lidi, kteří milují ležérní styl, rádi se cítí pohodlně, ale zároveň chtějí vždy vypadat stylově. Přesně tyto charakteristiky značka ELEMENT ve svých modelech kombinuje. Skvělé na firmě je i to, že se své modely snaží vyrábět co nejetičtější cestou, která je možná. ABOUT YOU Ti přináší široký výběr modelů, mezi kterými si jistě vybereš nejeden kousek, na kterém postavíš svůj nový outfit.

Vyber si na ABOUT YOU své nové sportovní oblečení ELEMENT

Dámské oblečení ELEMENT Ti zajistí pohodlí každý den. Pokud sháníš měkké, padnoucí a zároveň stylové tričko, jsi na správné adrese. Jestli chceš praktickou streetovou bundu, není problém! A i přes sportovní, skateboardové založení značky, se ELEMENT nebrání ani dámským šatům. Uvidíš, že uvolněné, příjemné střihy a materiály Tě budou bavit za každých okolností. Pohodlné ELEMENT mikiny se hodí na skate, ale nemusíš být nutně fanouškem tohoto sportu, aby Tě oslovily. ELEMENT je velmi univerzální značka a její oblečení si můžeš přizpůsobit přesně pro vlastní potřeby. Je tedy jedno, jestli miluješ sport nebo Tě baví lenošení a poklidné trávení volného času (nebo třeba obojí?), se značkou ELEMENT máš jistotu, že vždy svými modely oslníš bez obětování pohodlí.

Ikonická značka ELEMENT si Tě okamžitě získá

ELEMENT hledá inspiraci všude okolo nás, a to zejména v přírodě, která se skládá ze čtyř základních elementů – větru, vody, ohně a země. Odtud tedy pochází jméno značky. Zakladatel firmy je zároveň autorem dnes už legendárního loga se stromem, které každý fanoušek módy zná. Dnes prostě patří mezi značky, které mají v ležérní módě své významné místo. Objev na ABOUT YOU i Ty tuhle stylovou značku a uvidíš, že Tě hned přesvědčí o tom, že ve streetovém stylu se jednoduše vyzná. Za chvíli už pro Tebe budou modely ELEMENT nezbytností, která ve Tvé skříni nesmí chybět. Jako skvělá skateová inspirace pro výběr Tvých outfitů jsou i sociální sítě, kde najdeš mnoho možných kombinací, které můžeš s oblečením ELEMENT vyzkoušet. Tak se pohodlně usaď a nech se vtáhnout do světa firmy ELEMENT.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky ELEMENT.