Cyber Monday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

ESOTIQ: elegantní prádlo pro každou ženu

Aby se žena cítila pohodlně a sebevědomě, je velmi důležité vybrat takové spodní prádlo, které bude nejen dokonale sedět. Správné prádlo by také mělo být vyrobeno pouze z kvalitních materiálů. Vybírat je třeba značky, na které se můžeme spolehnout. Jednou takovou je například polská značka ESOTIQ, která za svou dobu působení otevřela více jak 200 obchodů na mnoha místech Evropy, zejména v Polsku a Německu. Díky ABOUT YOU si její kousky můžeš dopřát i ty. ESOTIQ e-shop se zaměřuje na spodní prádlo pro ženy, které se chtějí cítit pohodlně, sebevědomě a v neposlední řadě sexy. Dáváš přednost každodennímu pohodlí nebo svůdným krajkovým modelům? Z toho všeho můžeš jednoduše vybírat a přitom se cítit skvěle díky kvalitnímu materiálu. Nechybí ani klasické modely pro zastánkyně ověřených kousků.

Značka ESOTIQ a její modely spodního prádla

Jedním z hlavních motivů značky, kterými se vyznačují všechny její kolekce, jsou právě krajky, ve kterých se budeš cítit extra sexy a sebevědomě. ESOTIQ online má ve svém katalogu spoustu druhů krajkového spodního prádla, včetně krajkových košilek pro Tvé naprosté pohodlí. Jednou z nejvíce žádaných ESOTIQ kolekcí je například sportovní spodní prádlo, u kterého si můžeš zvolit z pohodlných sportovních podprsenek všech barev a velikostí nebo unikátních podprsenek s push-up efektem. Velikost prádla je určována podle mezinárodní velikostní tabulky, a tak jednoduše najdeš to, které Ti ideálně padne. ESOTIQ e-shop disponuje širokou nabídkou velikostí – od malých po ty největší.

ESOTIQ: nejen spodní prádlo

ESOTIQ online – to nejsou pouze podprsenky a košilky. Nabídka této značky je bohatá i na další kousky a kolekce. Jednou z nejoblíbenějších je například ta svatební, inspirovaná tímto speciálním dnem v životě každé ženy. Kousky v bílé barvě s elegantními krajkami ale budeš určitě ráda nosit i kdykoliv jindy. Na své si u značky přijdou také nastávající maminky, které mohou využít „Maternity” kolekce. Ta je dostupná v mnoha velikostech a provedeních budoucím maminkám přímo na míru. ESOTIQ e-shop disponuje celou řadou zajímavých kousků, které najdeš i zde na ABOUT YOU. Velkou výhodou značky je její cenová dostupnost, díky které je možné si krásné spodní prádlo užívat den co den. Značka ESOTIQ myslí rovněž na muže, pro které vznikla kolekce pánského spodního prádla: plážové oblečení, pyžama, župany a mnoho dalších zajímavých kousků, kterými můžeš doplnit svůj šatník o pohodlnou módu pro příjemný spánek, ale také každodenní aktivity. Ať už se věnuješ práci nebo sportu, toto spodní prádlo Ti přinese pocit naprostého pohodlí.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky ESOTIQ.