Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Všechny produkty od FURLA248

Objev dámské doplňky od značky Furla a oživ svůj styl!

Hledáš luxusní módní značku, která má ale cenově dostupnější produkty než jiné brandy, a přitom to není na úkor jejího stylu ani kvality? Furla je italská značka s luxusním zbožím a dlouhou tradicí. V roce 1927 ji založila rodina Furlanetto, která dodnes stojí v čele značky a s láskou se o ni stará. Vyrábí a nabízí produkty s okouzlujícím italským designem. V sortimentu Furla najdeš především kabelky a boty, ale také další doplňky, jako jsou třeba kožené pásky, šátky, hodinky nebo peněženky. Vedení firmy sídlí v Itálii, ale společnost má pobočky po celém světě.

Furla ti přináší kvalitu za výhodnou cenu

Kromě toho, že se Furla udržela na módním trhu už skoro 100 let, vybudovala také celou síť franšíz a své zboží momentálně vyváží do 71 zemí světa. Své kabelky a jiné kožené doplňky vyrábí výhradně z pravé kůže. Můžeš se u ní také spolehnout na to, že své produkty nenechává šít v chudých asijských zemích, ale vše pochází přímo ze slunné Itálie. V porovnání s ostatními značkami jsou například kabelky Furla stejně tak kvalitní, ale cenově dostupnější. Pokud si tedy ráda kupuješ kožené věci a ztotožňuješ se s filozofií značky, že „dražší neznamená luxusnější“, tuto italskou kvalitu si zamiluješ na první rozbalení balíčku!

Nakup si kousky Furla na ABOUT YOU!

Zalíbil se ti italský styl zkombinovaný s tradicí značky Furla? Vybrala sis z naší nabídky nějaký kousek, který prostě musíš mít? Ať už je to kabelka, boty nebo třeba pásek či jemný hedvábný šátek, s tímto brandem nemůžeš šlápnout vedle! Hlavně kabelky si určitě oblíbíš, a to díky jejich úhlednému, elegantnímu designu, který hned tak z módy nevyjde! Kabelka Furla stejně jako ostatní produkty této značky vypadá luxusně a kvalitně zároveň už na první pohled. Svůj styl skvěle doplníš s pomocí jejích doplňků. Ty mají nadčasový a minimalistický design, který ale efektně dotáhne tvůj outfit a nabídne maximální dojem. Hraje u tebe kvalita vždycky prim? Pak si pořádně projdi celou nabídku značky Furla. Dopravu máš od nás na každou objednávku zdarma a s rychlým doručením až ke tvým dveřím už není nad čím přemýšlet!