Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


G-Star RAW – městská móda z Amsterdamu

Holandská značka G-Star RAW byla založena v roce 1989 v Amsterdamu a navrhuje městskou módu. Za roky svého působení byla její tváří spousta známých osobností a byla představena i na týdnu módy v New Yorku. G-Star RAW navrhuje módu pro ženy i muže. Specializuje se zejména na denim a jeho různé podoby, ať už s úpravami nebo bez nich. Inspiraci nachází v oblečení ve vojenském stylu nebo v retro módě. V G-Star RAW online shopu si vybere kažý, kdo má rád ostřejší styl, skrze který může vyjádřit svou osobnost. Modely jsou spíše sportovnější a uvolněné, ale neobětují moderní vzhled ani rafinované zpracování.

Ve stylu G-Star RAW

G-Star RAW tvoří své modely spíše v tlumených barvách, střídmých střizích, a právě v této jednoduchosti je její krása. V G-Star RAW online shopu najdou ženy široký výběr šatů a sukní nejen z denimu, ale i z dalších materiálů. Radost si můžeš udělat rafinovaně jednoduchým tričkem nebo topem, hřejivou mikinou či kabátem. V neposlední řadě je tu široký výběr džínů, které jsou základním prvkem značky G-Star RAW. K nim už stačí vybrat jen padnoucí pásek, doladit outfit sportovními botami od stejné značky a trendy outfit je na světě. Pánové si v G-Star RAW online shopu jistě také přijdou na své. Kromě klasických G-Star RAW džínových kalhot zde najdou i kalhoty ve vojenském stylu v různých zemitých barvách. Dále jsou k dostání bundy, parky, ale i košile v ležérním stylu. Outfit se pak dá završit sportovními botami a doplňky.

Denim jako král materiálů

G-Star RAW online shop má v nabídce kousky pro nespočet příležitostí, pro každé roční období a vždy v moderním stylu. G-Star RAW je tedy značkou se širokým zaměřením. Je však výjimečná hlavně svým kvalitním zpracováním denimu. Snaží se také prosadit neopracovaný surový denim jako univerzální a snadno nositelný materiál. Nebrání se ale ani rozličným variantám denimu‒ dámy i pánové si zde tak mohou vybrat džíny, které přesně odpovídají jejich vkusu. Ať už jde o tmavý jednoduchý denim, extrémně zesvětlené kalhoty nebo džíny s aplikacemi a úpravami, v G-Star RAW internetovém obchodě si každý přijde na své. V kombinaci s dalšími kousky, jako jsou trička, halenky nebo bundy se dá vytvořit odvážný streetový outfit, který svou originalitou jistě zaujme pohledy okolí. Navíc se G-Star RAW snaží své produkty vyrábět co nejudržitelněji s ohledem na životní prostředí.

.