Zvonové džíny pro ženy254

Zvonové džíny se vrací do módy!

Dámské džíny v různých stylech najdeme v šatníku každé z nás. Od skinny a slim džín, přes mrkváče a boyfriendy až po retro zvonové džíny. A právě poslední jmenovaná klasika se nezadržitelně vrací zpátky do módy a je oblíbenější, než kdy dřív. Kdo zažil 90. léta ví, jaký význam tento kultovní střih kalhot měl. Dalo by se říct, že šlo o symbol zlatých devadesátek. Zvonáče dnes slaví svůj comeback a k té příležitosti bychom Ti v ABOUT YOU rádi nabídli široký výběr těchto trendy kalhot z denimu. Úplně poprvé spatřily tyto džíny světlo světa v dílně Leviho Strausse a postupně se rozšířily i do světa. Dámské zvonové džíny zbožňujeme. Proč? Protože se příjemně nosí, a to ke všemu. Je jedno, co plánuješ, ve zvonáčích budeš vždycky za hvězdu. Každý pár džín se liší svým zpracováním, střihem a barvou. K mání jsou jak seprané zvonové kalhoty, tak černé nebo šedivé modely s méně nebo více rozšířenými nohavicemi. Pro zvonové džíny je typický užší střih na stehnech a postupně se rozšiřující nohavice do zvonu. Podle toho také zvonáče neboli bootcut džíny dostaly svůj název. Pokud už Tě úzké jegíny a skinny džíny přestaly bavit a máš chuť na něco neobyčejného, pak je na čase pořídit si pár džín z této kategorie. Zvonové kalhoty z denimu vypadají naprosto dokonale k oversize roláku a lodičkám se špičatou špičkou. Radost pohledět! Mrkni se na naši nabídku a vyber si nové džíny do zvonu podle své preference.

Kvalitní zvonové džíny v retro stylu

Pokud jsi kalhotový typ a ráda nosíš džíny zas a znova, pak by Ti neměly ve sbírce chybět právě kultovní zvonáče. Zvonové džíny jsou vysoce komfortní a díky jedinečnému střihu zaujmou na první pohled. Přehlídková mola jsou jich plná a designéři se k nim rádi vrací. Využij toho a pořiď si tyto sexy džíny. Dají se kombinovat jak elegantně, tak sportovně. Kromě toho jsou k mání v různých barevných odstínech, od klasické modré, přes tmavou až po bílou. Naprosto božsky vypadají k vysokým botám na podpatku. Jedině tak vynikne jejich unikátní design. Zvonové džíny jsou snem každé fashion bloggerky. Zkombinuj je s bomberkou a boots a nebudeš litovat. Navíc si můžeš vybrat z kalhot s s vyvýšeným nebo nízkým pasem. Nevíš, jaký model je pro Tebe ten pravý? Tak si jich objednej hned několik. Pokud něco po dodání nesedí, máš víc jak 3 měsíce na to nám zboží zdarma vrátit. Zvonové džíny jsou prostě klasika, na kterou se nezapomíná. Inspiruj se u nás a pořiď si tento žhavý trend.

Džíny do zvonu u nás mají zelenou

Dámské zvonové džíny jsou zpátky! V našem e-shopu ABOUT YOU najdeš stovky modelů, které Tě dostanou. Máš ráda zboží z denimu? Pak mrkni i na ostatní produkty a doplň si snadno a rychle šatník džínovou módou. U nás máš poštovné zdarma, tak neváhej a vybírej.