Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od H.I.S43

H.I.S je velmi populární u mladých lidí

Sortiment mezinárodní prodejní sítě značky H.I.S s více než tisíci produkty je obrovský. Kromě pánského a dámského oblečení nabízí také obuv, doplňky a ložní prádlo. Společnost má výborné výsledky hospodaření. U zákazníků je velice oblíbená díky kvalitním a cenově výhodným výrobkům H.I.S, které hravě konkurují větší módním značkám. Tahle americká ikona se na našem trhu prosadila ihned po revoluci. Patřila k velmi populárním u mladých lidí. H.I.S obchody byly v každém větším městě v Česku i na Slovensku. Dokonce se oděvy H.I.S šily v letech 1990 až 2000 u nás v OP Prostějov. Do portfolia společnosti patří bezpochyby džíny, ale také nejrůznější topy, trička, saka, bundy, spodní prádlo, boty a již zmiňovaný domácí textil. Oblečení je charakteristické sportovním stylem, moderní designem a vysokým komfortem nošení.

H.I.S: legenda mezi výrobci denimu

Historie H.I.S se začala psát v roce 1923 ve Spojených státech amerických. Zakladatel Henry I. Siegel otevřel v New Yorku první továrnu na výrobu oděvů pro plantážníky. Přesvědčil tehdy dělníky unikátní kvalitou a stal se rychle velmi úspěšným. Skvělý materiál využil i během druhé světové války, kdy jeho fabrika šila speciální vojenské bundy. Když Siegelův syn Jesse, devatenáctiletý mladík, převzal společnost, dokázal pracovní kalhoty převést na moderní oděv, který se dal běžně nosit. Firemní logo je složeno z iniciál na počest zakladatele. Jeho džíny se začaly jako první na světě vyrábět v různých délkách a šířkách nohavic. To Henrymu zajistilo přední místo na žebříčku mezi legendami denimu. Do Evropy se H.I.S dostala v roce 1973, kdy byla v Německu založena dceřiná společnost této americké matky.

H.I.S kvalita bez utrácení

Návrháři značkového oblečení H.I.S si pohrávají s různými střihy, pestrými barvami a zajímavými detaily, které vychází z aktuálních trendů. Kolekce lze popsat jako ležérní, sportovní a městské. Kromě trendy stylu splňují oděvy H.I.S i pohodlnost nošení, což je zajištěno použitím kvalitních materiálů a precizním zpracováním. Velmi snadno se pere a čistí. Barvy nevyblednou, na svetrech se netvoři žmolky a mikiny drží svůj tvar. Džíny H.I.S jsou kapitolou samy o sobě. Ať už vyšisované, méně seprané, v indigo modré nebo černé barvě, vždy perfektně sedí a dají se skvěle kombinovat s ostatním oblečením. Bavlněnou košilí H.I.S nebo koženými botami H.I.S jen vylepšíš celkový dojem. A ve finále neutratíš mnoho peněz.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky H.I.S.