Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

havaianas kultovní brazilské žabky

Brazilská značka havaianas patří k nejznámějším výrobcům žabek na celém světě. Jejich barevné, jednoduché sandály jsou opravdu kultovní. Úspěšný příběh se začal psát v roce 1962, kdy zakladatel Robert Fraser požádal o patentování tehdy populárních sandálů Zori. Myšlenka byla geniální. Sandály byly vyrobeny ze speciální gumové směsi. Díky ní byly havaianas pohodlné, šetrné k pokožce, pružné a trvanlivé. Začínaly s jedním typem s bílou stélkou a světle modrými okraji a smyčkami. Chybou při výrobě se z modré stala zelená a mohly tak vzniknout nové barevné kombinace. Speciální letní obuv se stala v Brazílie ihned velmi populární. Prodávaly se většinou v malých obchodech, jako jsou pekárny, ne jako dnes v havaianas eshopu. Brzy se staly součástí každodenního života. Dnes vlastní 94 % Brazilců minimálně jeden pár havaianas. Neuvěřitelné!.

havaianas – zeleno-modro-žlutý hit

Pro havaianas měl rozhodující význam rok 1998, kdy byl uveden na trh model Brasil při příležitosti fotbalového Mistrovství světa. Podešev tohoto modelu byla trojbarevná a na smyčkách byla připevněna malá brazilská státní vlajka. Do dneška jde tento zeleno-modro-žlutý hit v nezměněné podobě na vývoz a je nejprodávanější. V módním světě jsou havaianas tak známé a oblíbené, že se sem tam objeví i na přehlídkových molech. Lepší reklamu si nemohou přát. Prohlédni si nabídku v havaianas eshopu a inspiruj se osobitým designem, živými barvami, nápaditými potisky a originálními vzory. Firma dokáže ve své výrobní lince vyexpedovat 11 párů za jednu sekundu a ročně prodat 240 milionů těchto autentických žabek. Klobouk dolů!

havaianas: trendy design s komfortem nošení

havaianas jsou vyhledávané nejen kvůli nadčasovému trendy designu, ale hlavně kvůli kvalitě a komfortu nošení. Povrch je opatřen vzorem se strukturou zrn rýže, což mírně masíruje nohu a dobře přilne ke každému povrchu. Zvláštní ukotvení pásků havaianas žabek poskytuje dlouhodobý pocit bez otlaků a stabilní držení. Podešev je vyrobena z třívrstvé gumy a zajistí, že váha majitele se rovnoměrně rozprostře na celou plochu. Pryžový materiál použitý ve všech složkách má také antibakteriální vlastnosti. Je odolný vůči zápachu, což přináší dokonalou pocit čistoty. havaianas jsou v eshopu k dispozici v mnoha různých barevných variantách, jako jsou stříbrná, červeno-modrá, citronově žlutá, modrá, oranžově bílá a hnědožlutá. Působí velmi minimalisticky, ale cena zůstává věrně nízká.