Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky
Hunkemöller Logo

Hunkemöller – luxusní spodní prádlo pro ženy

Hunkemöller je holandská značka kvalitního spodního prádla pro ženy. Na ženské prádlo se specializuje už od roku 1886, kdy začínala jako výrobce korzetů. Dnes už však vypadá elegantní a lichotivé spodní prádlo jinak a Hunkemöller to dobře ví, a proto ho navrhuje tak, aby vypadalo na každé postavě svůdně a zároveň dávalo ženě potřebné pohodlí. I díky této kombinaci značka stále získává na popularitě a funguje už ve více než 23 zemích. S touhle značkou se budeš moct cítit za každé situace velmi žensky a podpořit svoje sebevědomí luxusním spodním prádlem, ve kterém se sobě budeš líbit. Hunkemöller vyrábí všechny druhy spodního prádla, plavek, nočního oblečení a to nejlepší z těchto modelů nyní najdeš na ABOUT YOU!

Na našem eshopu najdeš desítky elegantních návrhů Hunkemöller

V Hunkemöller shopu na ABOUT YOU najdeš spoustu trendy kousků dámského spodního prádla. Základem je kvalitní podprsenka. Ty vyrábí Hunkemöller v celé řadě velikostí a tvarech, takže můžeš mít jistotu, že najdeš takovou, která Ti přesně padne. Do svých designů také komponuje všechny trendy prvky, které ženám tolik sluší, například krajky, mašličky a různá další zdobení. K nim si můžeš pořídit i ladící Hunkemöller kalhotky. Další kategorií, kterou musíš objevit, jsou Hunkemöller plavky. Můžeš vyzkoušet dvoudílné ve stejném vzoru nebo můžeš popustit uzdu fantazii a zkombinovat jednotlivé kousky dohromady. Hunkemöller umí navrhnout velmi kreativně i jednodílné plavky. Často je doplňuje o trendy průřezy či zajímavé vzory a dekorace. Na pláži nebo u bazénu budeš prostě nepřehlédnutelná a za každých okolností z Tebe bude díky téhle značce vyzařovat sebevědomí.

Elegantní spodní prádlo Hunkemöller Ti dodá pocit sebedůvěry a ženskosti

Každá žena má i období, kdy chce mít na sobě něco opravdu jednoduchého a pohodlného, v čem může po dlouhém dni v klidu odpočívat. Hunkemöller dokazuje, že i klasická pyžama a župany mohou vypadat skvěle. Župany jsou dostupné v jemných saténových verzích, které jsou velmi příjemné na kůži, nebo třeba silnější, měkké župany, které Tě zahřejí po dlouhém zimním dni. Každá žena by si měla čas od času udělat radost nějakým luxusním kouskem. A přesně spodní prádlo Hunkemöller je tou věcí, díky které se můžeš cítit výjimečně a která Ti dodá více sebevědomí a pocitu elegance ve dnech, kdy bys potřebovala svou sebedůvěru podpořit. Tahle značka je perfektní pro ženy, které si rády dopřejí něco nového a mají rády pocit ženskosti.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Hunkemöller.