Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

Johnny Urban online na ABOUT YOU

Vhodné za každého počasí, do přírody, ale také do města – to jsou kvalitní batohy, které nabízí značka Johnny Urban. Je poměrně mladá a inspiruje se nejen minimalismem, ale také energetickým nádechem města. Proslavila se svými batohy, které se hodí pro každou příležitost a také svým moderním a již zmíněným minimalistickým designem. Její batohy skvěle ladí s městským outfitem a díky své udržitelnosti a inovativnímu zpracování jsou ideální také na výlety za dobrodružstvím. Kromě batohů však Johnny Urban e-shop nabízí také celou řadu dalších praktických kousků, jako jsou obaly na notebooky, doplňky a tašky. Jejich široký výběr najdeš právě na ABOUT YOU, kde má značka Johnny Urban online své velké zastoupení, a to za velmi zajímavé ceny. Právě cenová dostupnost spolu s vysokou kvalitou produktů je hlavním důvodem rychlého růstu značky a její oblíbenosti po celém světě.

Johnny Urban: hipster styl s moderním nádechem

Značka Johnny Urban nabízí svým zákazníkům mnohé. Jedním typem batohů, který přináší, jsou batohy vhodné pro milovníky sportu a fitness. Tato kolekce pro sportovní účely je navržena v moderním a stále oblíbeném hipster stylu, populárním zejména mezi mladými lidmi nejen z řad dívek, ale také mužů. Značka vyrábí tašky vhodné pro sportování včetně praktické přední kapsy, do které můžeš uschovat drobnosti, a velké prostorné kapsy, kam se vejde vše, co si budeš potřebovat vzít s sebou. Elegantní pouzdra, vhodná pro běžné notebooky i Apple MacBook, jsou k dostání v mnoha moderních barevných provedeních. Rozsáhlou nabídku produktů Johnny Urban pro každého nabízí také ABOUT YOU. Oceníš je při sportování, práci, ale také do školy.

Johnny Urban styl a udržitelnost

Johnny Urban online patří mezi značky, které si potrpí nejen na styl, ale také udržitelnost. Součástí značky je proto i kolekce „eco series”, která se zaměřuje na udržitelné produkty vyráběné s ohledem na ochranu planety a přitom mající typický nezaměnitelný rukopis značky. Batohy z této kolekce můžeš najít také na ABOUT YOU, kde je jich k dispozici celá řada. Johnny Urban vytváří batohy ze 100% recyklovaných materiálů, a tedy i polyesteru, který již prošel recyklací. Skvěle se hodí do každého počasí. Jsou vodotěsné a odolné vůči nepříznivému počasí, proto je možné je nosit ve městě i v přírodě. Tyto batohy tu najdeš v mnoha stylech a barvách, od klasických po inovativní trendy designy, na kterých tato mladá značka neustále pracuje. Johnny Urban e-shop je plný kousků, které jsou oblíbené zejména mezi mladou generací. Podívej se, co vše Ti můžeme nabídnout!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Johnny Urban pro ženy a muže.