Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od JOOP!134

JOOP! – provokativní kolekce pro ženy a muže

Německá značka JOOP! je jedním z nejúspěšnějších impérií světové módy. Je známá provokativními kolekcemi pro ženy a muže a také mezinárodně oceněnými parfémy s ovocnými a orientálními vůněmi. JOOP! odmítá jakékoliv zažité konvence, ale zachovává si úctu k estetice a klasice. Značku založil módní návrhář Wolfgang Joop v roce 1981. Chtěl vytvořit víc než jen módní firmu, usiloval o vytvoření životního stylu JOOP! Ochrannou známku tvoří název napsaný velkými písmeny s vykřičníkem za nimi. Ten symbolizuje sílu a energii. Velmi často se objevuje společně s modrou chrpou. Móda nabízí luxus a eleganci, ale také určitou hravost a lehkost, která osloví každého. Styl je přitom nadčasový. Příslušenství a doplňky JOOP! budeš s velkou pravděpodobností nosit řadu let, aniž by vyšly z módy. Typickými znaky jsou krásné tvary a velké vzory.

JOOP! čisté linie, výrazné barvy a vysoká kvalita

Společně s dámské oděvy, které jsou zdobené nabíráním, vypasováním nebo zlatými a kožešinovými aplikacemi, JOOP! nabízí pánskou kolekci v britském elegantním stylu. Portfolio JOOP! doplňují obuv, tašky, šperky, brýle, bytový textil a stylové hodinky. Vše spojují čisté linie, výrazné barvy a vysoká kvalita. Móda a doplňky značky jsou sportovně elegantní a vždy inspirované městskými trendy. Kromě toho je pro JOOP! samozřejmostí vynikající zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů. Muži si oblíbili prvotřídní obleky JOOP! obzvláště vhodné na obchodní jednání. Rádi je kombinují s luxusní košilí v bílé nebo světle modré barvě. Výběr koženého pásku musí pasovat k obuvi, stejně jako hedvábná kravata je v businessu nebo při slavnostních příležitostech nutností.

JOOP! exkluzivní a okouzlující móda

Dámy milují kostýmky JOOP! s jemnou halenkou. Značková kabelka JOOP! nesmí chybět. Ať už je v jemných světlých tónech s celoplošným potiskem chrpy nebo extravagantním střihu s nápadnými dekoracemi. Příslušenství JOOP! je naprosto identifikovatelné. Chrpu a vykřičník nejde přehlédnout. Objev svět značky JOOP! Můžeš si vybrat z různých stylů od klasického, formálního až po pestrého pro volný čas. Je tu prostor pro džíny s polokošilemi a koženou bundu. Neboj se kontrastů jako je jemná kůže dohromady s drsnými džíny a krajkou. JOOP! je okouzlující a exkluzivní móda, známá a žádaná po celém světě. Modely zahlédneš v Miláně, Paříži a Benátkách a má své místo i v zámoří. Zamiluješ si ji na první pohled.