Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Jordan93

Se značkou Jordan dosáhneš všeho, po čem toužíš

Hledáš dokonalé sneakers, do kterých se otiskla osobnost jednoho z nejlepších sportovců světa? Chceš nosit cool oblečení, se kterým v davu vynikneš? Jordan je pro tebe tou pravou značkou! Spojuje v sobě čistotu sportovního designu, nejmodernější výrobní technologie, touhu mladé generace vyniknout díky exkluzivním kouskům a taky spoustu let úspěšné historie! Jordan Air ti přináší extrémně kvalitní pánské, dámské i dětské oblečení pro muže i ženy a celou hromadu perfektních sportovních bot, ze kterých si určitě vybereš svůj dokonalý pár. S žádnými jinými na trhu totiž nenajdou srovnání! Projdi si naši nabídku na ABOUT YOU a obuj se do Jordan – prémiové značky módního sportovního světa, se kterou pocítíš kvalitu, pohodlí a neskutečnou oporu na první došlap!

Proč Jordan?

Jordan je linie oblečení a bot, která vznikla pod značkou Nike. Na začátku se značka soustředila pouze na výrobu basketbalových bot, postupně začala ale přidávat i sportovní oblečení a konfekční módu. U mnoha prodejců sportovního vybavení, patří značka Nike Air Jordan dodnes mezi nejprodávanější vůbec. Jejím zakladatelem, majitelem i prvním nositelem je Michael Jordan – legendární basketbalista ze síně slávy, kterého mnozí považují za nejlepšího hráče všech dob. Spolupráci se sportovním módním gigantem Nike podepsal už v roce 1984. „Své“ boty nosil sám na hřiště v období své sportovní kariéry u profesionálního basketbalového týmu Chicago Bulls, a i když je už od roku 2003 v důchodu, jeho slovo má stále ve vzniku a designech nových bot svůj význam. Do značky vtiskl svou osobnost a styl, který má dnes cenu zlata. O tom svědčí i fakt, že se historicky nejdražší pár jeho tenisek prodal za 560 000 dolarů. Jednalo se o model, který Michael sám nosil, když působil u Chicago Bulls, a osobně ho podepsal. Dnes má značka Jordan své pevné místo v kultuře streatwearu, které stále upevňuje výrobou nových ještě dokonalejších kousků.

Pořiď si nezapomenutelné Jordan kousky na ABOUT YOU

Originální sneakers Air Jordan byly vyrobené oficiálně pro Michala Jordana samotného koncem roku 1984, ale veřejnosti byly dostupné až 1.4.1985. Od té doby přibude do kolekce několik unikátních nových kousků každý rok. Skalní fanoušci sledují kalendář, podle kterého vycházejí nové modely tak, aby vždy drželi krok a měli možnost pořídit si vždy ten nejnovější pár. Chceš mít jeden ve svém botníku i ty? Prozkoumej naši nabídku na ABOUT YOU, kde ti tuhle značku přinášíme nejen prostřednictvím dokonalých bot pro kluky i holky, ale i s uvolněným oblečením ve sportovním stylu. Minimalistické zpracování, kvalitní provedení a silueta nadaného basketbalisty skórujícího na koš ve výskoku, která se stala logem Air Jordan kolekcí, tě bude bavit roky! Užij si svou oblíbenou módu s ABOUT YOU, kde seženeš všechny trendy kousky na jednom místě!