Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

Kapten and Son – když se skloubí německá značka se švédským designem

Německá značka Kapten and Son je na trhu poměrně nová. Vznikla v roce 2014. Tehdy se tři mladí sympaťáci - Fabian Deventer, Johannes Theobald a Artjem Weissbeck rozhodli vzít život do vlastních rukou. Místo dobře placeného zaměstnání začali riskovat a v Kolíně nad Rýnem založili svůj Kapten and Son eshop. V roce 2015 otevřeli první kamennou pobočku v Austrálii a o rok později v New Yorku. V současné době společnost vyváží své produkty do celé Evropy, Austrálie, Severní Ameriky a Asie. Na začátku se společnost zaměřovala pouze na výrobu analogových hodinek. Svůj sortiment postupně rozšířila také o jiné módní doplňky, jako jsou sluneční brýle a batohy. Kapten and Son je známá především díky svému preciznímu vzhledu, který by se dal přirovnat ke švédskému designu.

Kapten and Son je víc než jen značka

Slovo Kapten je švédské označení pro kapitána a vyjadřuje přesně to, co módní doplňky značky Kapten and Son mají zákazníkům říci – dobrodružství, kuráž a chuť objevovat dosud neobjevené. Posláním společnosti je vytvářet takové produkty, které budou nerozlučnou součástí jejich majitelů. Pro zajímavost - první hodinky Kapten and Son byly uvedeny na trh zhruba ve stejnou dobu jako chytré hodinky populární značky s nakousnutým jablkem, což bylo pro tři mladé zakladatele a jejich byznys velké riziko. Nakonec se ale ukázalo, že ne všichni spotřebitelé vyhledávají technicky vyspělé módní doplňky a firma Kapten and Son sklidila velký úspěch. Tato značka vyhrála také německou prestižní cenu Design 2018 v kategorii „Excellent Design Product“, a to se svou řadou hodinek Pure. Kolekce byla vytvořena ve spolupráci se známým dánským designovým studiem Bang&Olufsen a inspirována německým průmyslovým návrhářem Dieterem Ramsem.

Kapten and Son - buď i ty Kapten

Kapten and Son online nabízí na webové stránce ABOUT YOU stovku módních doplňků. Vybrat si můžeš z produktů pro muže i ženy. Jejich batohy jsou vhodné nejen pro ty, kteří milují cestování, ale byly vytvořeny tak, aby odpovídaly i požadavkům pro každodenní nošení. Díky poutkům v horní části mohou být také nošeny jako taška. Jejich střihy jsou velice decentní a hodí se tak k jakémukoliv oblečení. Sluneční brýle firmy Kapten and Son jsou nezbytným módním doplňkem. Bez ohledu na to, kam se právě chystáš, tyto brýle skvěle zakončí Tvůj outfit. UV ochrana u slunečních brýlí této značky je samozřejmostí. V Kapten and Son e-shopu najdeš také několik kolekcí analogových hodinek, které byly navrženy ve velmi jemných barvách. Tak neváhej, buď i ty Kapten!