Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Karl Lagerfeld318

Karl Lagerfeld: Módní ikona i stejnojmenná značka

Značka nesoucí jméno svého stvořitele patří v současnosti mezi nejvíce žádané brandy módního průmyslu na světě. Karl Lagerfeld je významnou postavou módního průmyslu 21. století a zároveň stejnojmennou značkou, která zaznamenala raketový růst v oblibě zejména po nedávné smrti tohoto slavného návrháře. Čím je tak výjimečná? Kombinuje v sobě inspiraci pařížským módním stylem s nenucenou lehkostí rock – chic elegance. Její široká exkluzivní škála lifestylových kolekcí zahrnuje mimo jiné pánské a dámské oblečení i velkou nabídku stylových módních doplňků. Karl byl přesvědčen, že „nuda je zločin“. S touhle značkou se ale určitě nikdy nudit nebudeš!

Kdo byl Karl Lagerfeld?

Karl Otto Lagerfeld ve svém životě skloubil hned několik profesí. Byl to geniální umělec, módní návrhář a fotograf z Německa, který ale brzy přesídlil do své vysněné Paříže, kde vstoupil do dějin jako kreativní ředitel francouzského módního domu Chanel. Zároveň se stal i návrhářem pro italskou značku Fendi. U obou těchto brandů působil až do své smrti v roce 2019. Jeho vlastní značka už je dnes ikonickou stejně jako jeho osobní styl, který byl jednoduchý, ale přesto výrazný a zapamatovatelný – bílé vlasy, černé sluneční brýle, rukavice a vysoké odnímatelné límečky, které nosil, se staly natolik rozpoznatelným markerem Lagerfeldovy osoby, že se odrazil v samotném logu značky. Karl Lagerfeld se v módě proslavil svými inovativními designy. V návrzích totiž našel dokonalý balanc mezi klasickými a moderními vlivy. Tvořil jednoduše, lehce a přirozeně, stejně jako většina lidí dýchá. Do Chanelu byl najat už v době upadající slávy módního domu, Karl ho ale brzy postavil zpátky na nohy. Přelomový úspěch znamenala třeba jeho kolekce ready-to-wear či aktualizované logo značky vzájemně propojených písmen CC. Svou vlastní stejnojmennou značku odstartoval Lagerfeld v roce 1984, tedy pouze rok poté, co se k módnímu domu Chanel přidal. Brand Karl Lagerfeld odráží nejen dokonalost, hravost a proměnlivost módy, ale i návrhářovu vlastní osobnost.

Jedinečný Karl Lagerfeld online na ABOUT YOU

Spojení bílé a černé, sem tam okořeněné nějakou výraznou barvou, která Tě postaví do centra pozornosti. Hravé doplňky, inovativní materiály a luxusní vyznění. To jsou módní kousky od Lagerfelda, které se dnes prodávají po celém světě. Milovníkům této unikátní módy se nabízejí například v originálních buticích značky, kterých je v klíčových lokalitách na světě jako je třeba Paříž, Londýn, New York, Moskva či Dubaj, kolem stovky. Díky ABOUT YOU ale nikam cestovat nemusíš. Vychutnej si bílá trika a mikiny s potisky, unikátně zpracované boty, jednoduše šik basic kousky a spoustu zajímavých, originálních a stylových doplňků! Objednej si domů špetku z génia pařížského legendárního vizionáře už dnes a těš se z kvalitních materiálů i rychlého doručení až před svůj práh!