Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Khujo: Bundy na zimu i na léto

Německá značka dámské a pánské módy Khujo je známá především díky bundám. Ty byly totiž jejich prvním produktem, dodnes na nich stojí základ sortimentu a v prodejních číslech se řadí mezi špičku na trhu. Návrháři této značky milují kvalitní materiály, moderní design a dokonalé propracování do nejmenšího detailu. Co najdeš v jejich nabídce? Jednoduchost a cool styly, které se dají vzájemně skvěle kombinovat. Každý kousek má v sobě kus zkušenosti toho, kdo jej vytvořil, a je postavený přesně na tom, co konkrétně Ty a Tvoje skříň potřebujete. Tahle značka přináší na trh mladou módu, která jde s dobou a nebojí se nových věcí. Jsi taky taková? Pak je Khujo přesně pro Tebe.

Khujo miluje detaily

Nabídka zimních a letních kabátů a bund Khujo Ti vyrazí dech. Jejich kousky jsou totiž úplně jiné, než jsi zvyklá, a zároveň přesně odpovídají klasickým požadavkům. Odlišují se především drobnými detaily, které je zvedají nad konkurenci – prošívání, kontrastní šňůrky a knoflíky. Kapitola sama o sobě jsou odepínatelné kapuce a rukávy, tuhle skvělou vychytávku jen tak někde neuvidíš a jakmile ji vyzkoušíš, zamiluješ se. Právě vášeň pro detail a nepřekonatelná funkčnost jsou pro tuhle značku typické. Díky nepřebernému množství stylů pro Tebe bude jednoduché bundy kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Pokud si vážně nemůžeš vybrat mezi ležérností a elegancí, můžeš sáhnout po nadčasovém kabátu z vlněné směsi. Další část kolekce tvoří hravé šatky, topy, overaly… na co si jen vzpomeneš. Všechny kousky značky Khujo cílí hlavně na pohodlnost a uvolněný styl.

Motto značky Khujo: Všechno je v pořádku!

Úplně prvním produktem této německé značky byla kožená bunda, kterou si zakladatel firmy Tobias Schröder vysnil při pobytu v NYC v roce 1996. Hned po návratu domů se rozhodl svůj sen proměnit v realitu. K jedné vintage bundě se postupem přidaly další modely a nakonec vznikly dvě ucelené kolekce – dámská a pánská. Kolekce Khujo každou sezónu představují staré dobré vintage klasiky v moderním pojetí i současný městský styl inspirovaný ulicemi Los Angeles, New Yorku, Londýna, Kodaně, Berlína a Hong Kongu. Postupem času a s přibývajícími zkušenostmi do sortimentu přibyly další skupiny produktů a dnes je Khujo kompletním lifestylovým brandem.

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé khujo Black Friday slevy pro ženy. Ale to není všechno – objev také khujo Black Friday výprodej pro muže!