Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

Khujo: Bundy na zimu i na léto

Německá značka dámské a pánské módy Khujo je známá především díky bundám. Ty byly totiž jejich prvním produktem, dodnes na nich stojí základ sortimentu a v prodejních číslech se řadí mezi špičku na trhu. Návrháři této značky milují kvalitní materiály, moderní design a dokonalé propracování do nejmenšího detailu. Co najdeš v jejich nabídce? Jednoduchost a cool styly, které se dají vzájemně skvěle kombinovat. Každý kousek má v sobě kus zkušenosti toho, kdo jej vytvořil, a je postavený přesně na tom, co konkrétně Ty a Tvoje skříň potřebujete. Tahle značka přináší na trh mladou módu, která jde s dobou a nebojí se nových věcí. Jsi taky taková? Pak je Khujo přesně pro Tebe.

Khujo miluje detaily

Nabídka zimních a letních kabátů a bund Khujo Ti vyrazí dech. Jejich kousky jsou totiž úplně jiné, než jsi zvyklá, a zároveň přesně odpovídají klasickým požadavkům. Odlišují se především drobnými detaily, které je zvedají nad konkurenci – prošívání, kontrastní šňůrky a knoflíky. Kapitola sama o sobě jsou odepínatelné kapuce a rukávy, tuhle skvělou vychytávku jen tak někde neuvidíš a jakmile ji vyzkoušíš, zamiluješ se. Právě vášeň pro detail a nepřekonatelná funkčnost jsou pro tuhle značku typické. Díky nepřebernému množství stylů pro Tebe bude jednoduché bundy kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Pokud si vážně nemůžeš vybrat mezi ležérností a elegancí, můžeš sáhnout po nadčasovém kabátu z vlněné směsi. Další část kolekce tvoří hravé šatky, topy, overaly… na co si jen vzpomeneš. Všechny kousky značky Khujo cílí hlavně na pohodlnost a uvolněný styl.

Motto značky Khujo: Všechno je v pořádku!

Úplně prvním produktem této německé značky byla kožená bunda, kterou si zakladatel firmy Tobias Schröder vysnil při pobytu v NYC v roce 1996. Hned po návratu domů se rozhodl svůj sen proměnit v realitu. K jedné vintage bundě se postupem přidaly další modely a nakonec vznikly dvě ucelené kolekce – dámská a pánská. Kolekce Khujo každou sezónu představují staré dobré vintage klasiky v moderním pojetí i současný městský styl inspirovaný ulicemi Los Angeles, New Yorku, Londýna, Kodaně, Berlína a Hong Kongu. Postupem času a s přibývajícími zkušenostmi do sortimentu přibyly další skupiny produktů a dnes je Khujo kompletním lifestylovým brandem.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky khujo.