Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Kings Of Indigo23

Kings Of Indigo: Kvalitní móda pro novou éru

Víme to všichni a někteří z nás se tím řídí – džíny jsou univerzální nestárnoucí klasika, která se hodí ke všemu a vždycky. Kde ale sehnat kvalitní kousek se skvělým střihem? Značka Kings of Indigo je ve světě džínoviny to nejlepší z obou světů – spojuje minimalismus originálního japonského denimu a střih klasických amerických džín v typicky modré barvě. Kings of Indigo milují detaily a nespokojí se s ničím než s nekompromisní kvalitou, takže Ti tyhle džíny vydrží hodně dlouho. A co je nejdůležitější – skvěle Ti padnou. Prozkoumej nabídku téhle progresivní značky a rozhodni se, co vlastně chceš. V jejich sortimentu najdeš kousky na posedávání v knihovně hned vedle luxusního modelu na divokou party a samozřejmě pohodlné džíny na povalování v parku. Vedle špičkových džín tu na Tebe čeká kompletní kolekce pánského i dámského oblečení pro každou příležitost.

Kings Of Indigo: Pohodlí na prvním místě

Návrháři téhle značky samozřejmě chtějí, abys byla krásná, ale nejdůležitější je pro ně Tvoje pohodlí. V džínách téhle značky si budeš připadat doslova jako v bavlnce, takže jsou skvělé i na cestování nebo na hodně perný den. Na výběr máš naprosto ze všech střihů, které existují – King of Indigo mají něco pro každou náladu, příležitost a typ postavy. Pokud nemáš náladu na džíny, prozkoumej jejich kolekci kalhot, kde na Tebe čeká celá řada modelů – od ležérních plandavých až po elegantní kalhoty s puky. U téhle značky si rozhodně vybereš, i když džíny nenosíš vůbec. Prozkoumej třeba jejich nabídku šatů a sukní – kolekce jsou vyrobené z recyklované vlny a 100% biobavlny, takže se budeš cítit… jako v bavlnce. Barevná škála je postavená na krémové, tmavě modré a červené, z motivů převládají proužky. Nechej se zlákat modelem od králů!

Kings Of Indigo experimentují s inovacemi

Když Tony Tonnaer značku Kings of Indigo v roce 2010 zakládal, měl jasný cíl – vyrábět udržitelnou módu způsobem šetrným k životnímu prostředí a bez toho, aby šidil kvalitu. Věřil, že pokud zvolí ty správné postupy a vytrvá, nebude muset dělat kompromisy. Značka Kings of Indigo je na módním poli průkopníkem, který neustále experimentuje s inovacemi a novými materiály a bez přestání hledá nové způsoby, jak omezit vliv módního průmyslu na planetu. Firma sídlí v Amsterodamu a má 14 stálých zaměstnanců. Jejich kolekce se prodávají na 400 místech severní Evropy a online.