Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od LASCANA3 500

LASCANA – kvalitní dámská móda z Německa

Kořeny značky LASCANA sahají do roku 2002, kdy fungovala jako soukromá značka společnosti Otto. V roce 2006 se v německém Hamburku zrodila LASCANA jako samostatná značka s vlastními obchody, která vyrábí dámskou módu a zaměřuje se zejména na dámské spodní prádlo, plavky a plážovou módu. Od počátku svého působení se LASCANA snaží navrhovat spodní prádlo a plavky tak, aby lichotily ženám různých tvarů. V nabídce je široký výběr různých střihů a stylů pro různé tvary postavy. Modely jsou navíc v dokonalé harmonii se současnými módními trendy. V popředí této módní značky stojí vždy žena a snaha učinit ji šťastnou. Německá módní značka klade důraz na pohodlí všech modelů, ve kterých se ženy cítí přirozeně, krásně a sebevědomě. Tyto produkty najdeš samozřejmě i v nabídce našeho eshopu, plavky LASCANA a spodní prádlo LASCANA mohou tedy udělat radost i Tobě. Stačí pouze pár kliknutí.

LASCANA online shop nabízí to nejlepší od této značky

V LASCANA eshopu si můžeš vybrat z nabídky kraťasů, kalhot nebo džínů v mnoha módních barvách. Široký výběr je také v kategorii šatů LASCANA, dámských triček a topů, která jsou dostupná v mnoha elegantních stylech, ať už jsou to jednoduché, jednobarevné modely nebo rafinovanější kousky zdobené originálními vzory či krajkami. Podle svého vkusu si každá žena jistě vybere to pravé pro vyjádření své osobnosti a svého stylu. Hlavní specializací značky LASCANA jsou ale zejména plavky a spodní prádlo. Právě tato kategorie je v našem internetovém obchodě největší. LASCANA je skutečným odborníkem přes plavky. V nabídce je obrovské množství barevných kombinací a vzorů. Každá žena si může vybrat střih plavek, který jí bude sedět nejlépe. Mohou to být klasické bikiny, jednodílné plavky nebo kompromis mezi nimi – tankiny. Ani kategorie spodního prádla nezůstává pozadu. LASCANA nabízí celou řadu kvalitně zpracovaných podprsenek, kalhotek, ale i setů spodního prádla.

LASCANA potěší každou ženu

Na výběru mezi modely LASCANA je výjimečné to, jak se přizpůsobí individualitě každé ženy. Vše je dostupné v mnoha velikostech, střizích a barevných provedeních tak, aby každá žena našla to, co jí padne nejlépe a co odpovídá jejímu stylu. U LASCANY si dámy každého věku vyberou modely pro každodenní nošení, volný čas nebo i sport. Produkty jsou vyrobené vždy kvalitně a snoubí se s luxusem, který však není příliš finančně náročný. Může si ho tedy dopřát každá z nás. Značka LASCANA přináší radost ženám po celém světě a nyní si s ní můžeš udělat radost i Ty prostřednictvím našeho e-shopu.