Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

Lee: denimová záplava z Kansasu

Značku tvoří hlavně džíny Lee ve všech možných variacích pro muže a ženy. Mimo tuto denimovou záplavu jsou oděvy již dlouhou dobu rozšířeny například o trička, halenky, mikiny a košile. Světově známá značka Lee kombinuje současné styly s džínovou klasikou, čímž zajišťuje inovativní nepředvídatelnost na módním trhu. Lee byla založena v roce 1889 v americkém Kansasu jako firma na výrobu potravinářského zboží. Až o mnoho let později, když zakladatel Henry Lee neustále řešil problémy s oblečením pro své zaměstnance, začal šít vlastní pracovní kusy. Úspěch zaznamenal nejprve doma na divokém západě a až později pokračoval v expanzi. To, že budou někdy legendární Lee kousky v každém šatníku, neočekával. Jeho impérium se dnes těší mimořádné mezinárodní popularitě. Lee oblečení je určeno pro všechny stylové zákazníky, kteří rádi sledují trendy, stejně jako kvalitu a design!.

Lee – je ztělesněním maskulinity

Lee pánské oblečení se stalo ztělesněním chladnosti a maskulinity. Společnost se proslavila legendárními kovbojskými džíny a tento džínový vzhled je stále ochrannou známkou značky. Lee jako bývalý výrobce oděvů do práce, zůstává věrný svému stylu a dává pánskému oblečení Lee nezaměnitelnou podobu. Muži vnímaví k trendům si proto Lee velmi oblíbili. Oceňují zejména precizní práci, propracované detaily, kvalitu použitých materiálů a nadčasový design. Návrháři přináší evergreeny, pokaždé mírně upravené, tak aby kopírovaly poslední módní trendy. Pracují na tom, aby střihy a barvy byly nadčasové. Ať už si vybereš tmavý rovný model s košilí a vytvoříš elegantní outfit nebo zvolíš opraný styl s mikinou, budeš se cítit vždy pohodlně a dobře oblečený, na úrovni a šik.

Lee – ženskost při jakékoliv příležitosti

Z dámských Lee oděvů na Tebe dýchne ženskost při jakékoliv příležitosti. Vypasované kousky, elastické materiály a důmyslné střihy nechají vyniknout krásné postavě. V černých tvarovaných „slimkách“ vyrobených z kombinace bavlny, polyesteru a pružného elastanu, neunikneš pozornosti. A naopak řasení, zajímavé pásky, důvtipné řešení rukávů nebo volné svetry v metalických barvách schovají případné nedokonalosti na Tvém těle. Každá postava je u Lee vítána. Rozmanité návrhy si s ní dokáží poradit. Kromě dominantní slavné modré barvy nabízí Lee i různobarevné varianty. Čistě bílá, vínová nebo sepraná šedá jsou vidět všude. Jakou zvolíš, je jen na Tvé momentální náladě a chuti vyjádřit se. Každá žena nebo dívka, na věku nezáleží, si najde svůj výraz a podpoří svůj vzhled. Lee je garantem popularity již po celá desetiletí a hodlá v tom pokračovat.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Lee pro ženy a muže.