Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od LeGer by Lena Gercke1 948

LeGer by Lena Gercke: Módní vzkaz od mileniálky

Toužíš nabrat nový vítr do svých módních plachet? Pak se projdi naší nabídkou úchvatné kolekce LeGer by Lena Gercke online na ABOUT YOU! Pestrost materiálů, střihů i barev, kterou Ti tato dámská móda přináší, zlepší každý Tvůj všední den a udělá z něj událost vhodnou k zapamatování. Mladá módní návrhářka z řad generace mileniálů Tě přesvědčí o tom, že současná módní scéna Ti má rozhodně co nabídnout. Něžná, elegantní, trochu nostalgická, trochu stydlivá, ale hodně retro a hodně svá! Ztotožníš se s LeGer by Lena Gercke? Pokud ano, tak jsi právě našla svou novou velkou lásku?

Kdo stojí za značkou LeGer by Lena Gercke?

Kreativita unikátních designů LeGer by Lena Gercke pochází od německé modelky, televizní moderátorky a nově i módní návrhářky Leny Johanny Gercke. Lena vyhrála první ročník reality show „Německo hledá topmodelku“ a poté moderovala čtyři ročníky její rakouské obdoby. Její sláva raketově vzrostla a začala své pracovní aktivity rozšiřovat i dál. Své zkušenosti s módou, kterou nejdříve sama prezentovala jako modelka například na new yorkském Fashion Weeku nebo na titulkách časopisů jako Cosmopolitan či Glamour, pak zužitkovala při návrhu své vlastní kolekce pro ABOUT YOU pod značkou LaGer by Lena Gercke.

Nová kolekce LeGer by Lena Gercke online na ABOUT YOU

Zachumlej se do pohodlných, ale stylových oversize kousků Le Ger by Lena Gercke inspirovaných pánskou módou. Patří sem svetry z hrubého úpletu nebo saka s přídavkem vlny i pohodlné volné jednobarevné košile. Projev svou identitu s bavlněnými tričky s atypickými rukávy nebo se zahal do kouzla elegance, kterou reprezentují zavinovací sukně či šaty. Jsi nejradši za módu, která skrývá víc, než odhaluje? Pak Tě okouzlí modely šatů a triček až ke krku s dlouhými rukávy nebo klasické tmavé roláky, které Tě v zimě navíc krásně zahřejí. Svůj look podtrhni třeba kvalitními koženými kozačkami na vysokém podpatku. LeGer by Lena Gercke online Ti nabízí i řadu originálních doplňků jako jsou pásky s výraznou kovovou sponou nebo látkové kloboučky. Na ABOUT YOU Ti přinášíme mezinárodní trendy, ale i nejžhavější kolekce zavedených i nových módních návrhářů jako první!