Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

MAC: skvěle padnoucí kousky pro muže i ženy

Německá značka MAC je právem považována za odborníka na kalhoty a zejména džín. Pokud tedy hledáš ideálně padnoucí džíny, tato značka má pro Tebe více než bohatou nabídku. MAC využívá svých 40 let zkušeností ve výrobě kalhot, které navrhuje tak, aby skvěle padly každému. Mnoho pozornosti věnuje rovněž svému unikátnímu designu. MAC e-shop disponuje širokou nabídkou oblečení pro muže i ženy. Ať už hledáš model na čas strávený v kanceláři nebo pohodlné kalhoty na každodenní nošení do města. Tento výrobce se nebojí překračovat hranice konvence. S každou kolekcí tak můžeš vybírat na ABOUT YOU mezi klasickými střihy, ale také zcela unikátními motivy a návrhy. Důraz klade i na barvy, k mání jsou tedy jak kousky ve svěží kombinaci světlých odstínů, tak i v bohatých tmavých barvách.

Značka MAC: udržitelnost a styl v jednom

Jedním z hlavních cílů této značky není pouze kvalitní oblečení, ale také udržitelnost a cenová dostupnost. Značka ráda využívá pouze vysoce kvalitních materiálů, jejichž výroba je v souladu s principy ochrany životního prostředí. Až 10 000 000 metrů kvalitní tkaniny je ročně zpracováváno na výrobu kalhot, které nabízí MAC e-shop. Právě jeho obsáhlý etický kodex zajišťuje, že je přistupováno udržitelným a etickým způsobem nejen k planetě, ale také k zaměstnancům, kteří se na výrobě oblečení podílí. Žádné chemikálie a výrazně nižší spotřeba vody během výroby. MAC každou sezónu představuje novou nabídku džín, které přicházejí s inovativním stylem plným nejnovějších trendů a svěží inspirací pro Tvůj outfit. Ať už preferuješ slim džíny, klasický nebo široký střih, to vše je v nabídce ABOUT YOU.

MAC a jejich inovativní přístup

Značka MAC byla založena v 70. letech v německém městě Řezno. Jejím záměrem byl prodej skvěle padnoucích a cenově snadno dostupných džín. Z malé značky se posléze vyklubal odborník se 40 lety zkušeností a více jak 6 miliony prodaných kusů ročně po celém světě. MAC online využívá inovativních způsobů k výrobě kalhot a džín, včetně využití vysokého podílu strečového materiálu. Díky tomu jsou dámské džíny extra pohodlné a skvěle padnou každé postavě. MAC e-shop také disponuje širokým výběrem pánských kousků. Ty tu najdeš jak ve volnějším, tak úzkém střihu pro muže s drobnější postavou. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nabídnou kombinaci trendy vzhledu a nezbytného komfortu.