Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Marika199

Marika: Slušivé a trendy sportovní oblečení pro každý typ postavy

Tuhle značku si zamiluješ - je totiž dílem týmu žen. A pojďme si to říct na rovinu, kloudnou sportovní podprsenku nebo legíny, ve kterých nebudeš mít „madla lásky“, navrhne nejlíp někdo, kdo se přesně s tímhle potýká. Takže pokud hledáš pohodlné, spolehlivé a hezké sportovní oblečení, Marika bude tvůj rajón. Najdeš tu ty nejslušivější legíny (víš, jak si v některých připadáš jako blobík, zaítmco v jiných máš krásná stehna? Hádej, které z nich budou od značky Marika). Samozřejmě se můžeš 100% spolehnout na funkci a super výkon. Pořiď si kvalitní sportovní podprsenky, topy ve veselých barvách a zahal se do spor-tovního outfitu, ve kterém se nebudeš stydět jít z hodiny pilates rovnou na nákup, na kafe s kamarádkou nebo třeba na poštu.

Marika: Pohodlí a funkčnost ve veselých barvách

Všem je jasné, že máš jako moderní žena spoustu aktivit a povinností. Práce nebo škola, sport, nějaká ta pochůzka, nákup, výstava, vyzvednutí dětí ze školky… každý den je kolotoč a víkendy nejsou o moc lepší. Takže se nikdo nemůže divit, že nemáš náladu na podpatky a šaty si oblékneš jednou za čas na večeři nebo rodinnou oslavu. A tak to má být. Zorganizuj si život podle svého, dopřej si každý den sklenici vína a proplouvej každým dnem v legínách a měkoučkém topu. Marikaonline má úplně všechno, co potřebuješ – sportovní podprsenky, pohodlné mikiny a topy a spoustu barev, které ti zaručeně zlepší náladu. Nemusíš přece nosit jen černou. Pořiď si tričko ve veselé mentolové nebo zářivě tyrkysové, pod něj oranžovou sportovku a svět bude hned veselejší!

Marika: Kalifornské slunce a sportovní šmrnc

Tahle veselá a prosluněná značka pohodlného sportovního oblečení na každý den vznikla v samém srdci kalifornského Los Angeles. Úplně původní společnost byla založená v roce 1982 – tedy v době, kdy byly všechny ženy na světě poblázněné aerobikem. Marika je i dnes zdrojem inspirace a motivace pro všechny sportovkyně, aktivní cvičenky i kavárenské povalečky. Prozkoumej nabídku Marika online a pořiď si ty nejpohodlnější, nejměkčí a nejbarevnější sportovní outfity na každý den. Nedělej kompromisy a vyraz z fitka rovnou do kavárny, usmívej se a klidně si dej za odměnu dort. Je jasné, že život je každo-denní posilovna, takže si ho usnadni správně zvoleným oblečením a soustřeď se na to, na čem ti záleží nejvíc.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Marika.