-20% na VŠE ve VÝPRODEJI5

EXTRA20Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

MAX&Co.: Móda pro dynamické osobnosti

MAX&Co. je projektem skupiny Max Mara – luxusní módy, kterou zná celý svět. Tato mladší dcera módního impéria je určená všem mladým ženám, které si potrpí na originalitu a vlastní neotřelý styl. Kolekce MAX&Co. jsou neodolatelným mixem tradičních materiálů a střihů v novém, kreativním pojetí. Módní tým této značky miluje experimenty s různými technologiemi, materiály a barvami. Své kouzelné modely navrhují pro mladé milovnice módy, které mají svůj styl a úroveň, bez zábran kombinují zdánlivě nekombinovatelné a móda je pro ně hra. Modely z dílny MAX&Co. jsou precizní, dokonale propracované, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jsou typické nadčasovostí a zaměřením na čisté linie, dokonalou siluetu a ženskost. Objev neodolatelný mix italské elegance a francouzské haute couture.

MAX&Co. má neodolatelný italský šarm a luxusní nádech

Tahle italská značka okouzlí všechny příznivkyně svižného moderního stylu, které chtějí mít šatník postavený na univerzálních nadčasových kouscích s dávkou něčeho navíc. Kolekce MAX&Co. za všech okolností odrážejí aktuální trendy a dokonale odpovídají proměnlivému životnímu stylu. V jejich nabídce najdeš velmi ženské sukně a šaty různého střihu – klasické áčkové, rovné, přiléhavé i s rozevlátou sukní. Variace potisků Ti doslova vezme dech. Vyber si z pestrých květinových motivů, elegantních proužků nebo abstraktních vzorů. MAX&Co. si potrpí na detaily – co bys řekla třeba na šaty s obrovskou mašlí nebo s metalickým potiskem drobných puntíků? Stejně pestrá je i barevná škála: temně zelená, citrónová, jahodová zmrzlina nebo sofistikovaná černá? Prozkoumej i kolekce blejzrů, topů na den i romantickou večeři, elegantních zimních kabátů a nezapomeň ani na doplňky. S MAX&Co. můžeš být femme fatale i rozverná holčička.

MAX&Co. je pohádkovým příběhem o talentu

Příběh založení značky Max Mara zní jako z pohádkové knížky o talentovaném chlapci, jeho babičce švadleně a jednom velkém snu, který se stal skutečností. Achille Maramotti se navzdory protestům rodiny i otce nedal na studia práv a místo toho začal v roce 1947 tvořit první návrhy šatů. Díky obrovskému talentu brzy prorazil a po jeho smrti zůstalo jeho potomkům obrovské módní impérium a dědictví v hodnotě přes 2,3 miliardy dolarů. Projekt MAX&Co. spatřil světlo světa v roce 1986. Spojuje kvalitu a styl, půvab a inteligentní design, miluje šaty a zajímavé doplňky. Jsi dynamická, hravá, zvídavá, ráda kombinuješ různé prvky? Pak je tahle značka něco, co by sis rozhodně neměla nechat ujít.