Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

MAX&Co.: Móda pro dynamické osobnosti

MAX&Co. je projektem skupiny Max Mara – luxusní módy, kterou zná celý svět. Tato mladší dcera módního impéria je určená všem mladým ženám, které si potrpí na originalitu a vlastní neotřelý styl. Kolekce MAX&Co. jsou neodolatelným mixem tradičních materiálů a střihů v novém, kreativním pojetí. Módní tým této značky miluje experimenty s různými technologiemi, materiály a barvami. Své kouzelné modely navrhují pro mladé milovnice módy, které mají svůj styl a úroveň, bez zábran kombinují zdánlivě nekombinovatelné a móda je pro ně hra. Modely z dílny MAX&Co. jsou precizní, dokonale propracované, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Jsou typické nadčasovostí a zaměřením na čisté linie, dokonalou siluetu a ženskost. Objev neodolatelný mix italské elegance a francouzské haute couture.

MAX&Co. má neodolatelný italský šarm a luxusní nádech

Tahle italská značka okouzlí všechny příznivkyně svižného moderního stylu, které chtějí mít šatník postavený na univerzálních nadčasových kouscích s dávkou něčeho navíc. Kolekce MAX&Co. za všech okolností odrážejí aktuální trendy a dokonale odpovídají proměnlivému životnímu stylu. V jejich nabídce najdeš velmi ženské sukně a šaty různého střihu – klasické áčkové, rovné, přiléhavé i s rozevlátou sukní. Variace potisků Ti doslova vezme dech. Vyber si z pestrých květinových motivů, elegantních proužků nebo abstraktních vzorů. MAX&Co. si potrpí na detaily – co bys řekla třeba na šaty s obrovskou mašlí nebo s metalickým potiskem drobných puntíků? Stejně pestrá je i barevná škála: temně zelená, citrónová, jahodová zmrzlina nebo sofistikovaná černá? Prozkoumej i kolekce blejzrů, topů na den i romantickou večeři, elegantních zimních kabátů a nezapomeň ani na doplňky. S MAX&Co. můžeš být femme fatale i rozverná holčička.

MAX&Co. je pohádkovým příběhem o talentu

Příběh založení značky Max Mara zní jako z pohádkové knížky o talentovaném chlapci, jeho babičce švadleně a jednom velkém snu, který se stal skutečností. Achille Maramotti se navzdory protestům rodiny i otce nedal na studia práv a místo toho začal v roce 1947 tvořit první návrhy šatů. Díky obrovskému talentu brzy prorazil a po jeho smrti zůstalo jeho potomkům obrovské módní impérium a dědictví v hodnotě přes 2,3 miliardy dolarů. Projekt MAX&Co. spatřil světlo světa v roce 1986. Spojuje kvalitu a styl, půvab a inteligentní design, miluje šaty a zajímavé doplňky. Jsi dynamická, hravá, zvídavá, ráda kombinuješ různé prvky? Pak je tahle značka něco, co by sis rozhodně neměla nechat ujít.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky MAX&Co..