Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

MOON BOOT - outdoorová zimní obuv, která má styl

Firma MOON BOOT vychází z mnohaleté obuvnické tradice ve Val Gardena v Itálii, kde rodina Rabanserových vyrábí specializované boty už po celé tři generace. Značka působí především v německy mluvících zemích a ve Spojených Státech. Ale teď si její unikátní boty můžeme užít I v Čechách. MOON BOOT, neboli v překladu Měsíční boty, vznikly v osmdesátých letech a původně sloužily pouze jako funkční obuv. Jejich konstrukce se skládá z tenké gumové vnější podrážky a gumového jádra, které je pokryto nylonovou látkou. Bota využívá technologii polyuretanové pěny. MOON BOOT měly během let mnoho napodobovatelů, nicméně jediné a původní jsou právě tyto italské od stejnojmenné značky.

MOON BOOT jsou inspirovány vesmírem

Když v červenci roku 1969 celý svět sledoval první přistání na měsíci, italského obuvníka zaujaly nejvíc právě boty, které při tom měli astronauti na nohou. Inspiroval se nejen jejich tvarem, ale především technologií. Chtěl boty, které budou funkční, které v zimě zahřejí, ale které budou zároveň originální a inovativní. A tak se zrodily první MOON BOOT. Už od sedmdesátých let, okamžitě po jejich vzniku, se staly symbolem ironie, módy a designu. V následující dekádě neexistoval nikdo, kdo by ikonickou botu neznal. Dodnes jsou v nabídce obchodu prakticky v nezměněné podobě, pouze jejich povrchová úprava podléhá měnícím se trendům.

Funkční obuv, která nepostrádá vtip

Už když byly MOON BOOT navrženy, bylo zřejmé, že půjde o pořádnou porci nadsázky, zároveň bylo ale hlavním cílem výrobců, aby bota skutečně měla smysl, aby fungovala tak, jak má. A toho se rozhodně podařilo dosáhnout. Produkty MOON BOOT v našem ABOUT YOU MOON BOOT online shopu jsou sázka na jistotu pro všechny, kdo od zimních bot vyžadují pohodlí, odolnost a zároveň hledají něco hravého a barevného. Pro všechny, kteří se chtějí odlišit. Ačkoli byla MOON BOOT původně zamýšlena pouze jako bota pro příležitost, kdy na horách sundáte lyže, rychle se zabydlela v botníku všech milovníků zimy. Už dávno se s nimi nesetkáme jenom na sjezdovce. Na výběr jsou dámské i pánské kolekce, v posledních letech k nim ale přibyly i boty pro děti. Stylové MOON BOOT ocení všichni, kteří se nebojí experimentovat a jsou rádi středem pozornosti.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky MOON BOOT.