Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od NA-KD195

NA-KD – značka na vzestupu

Že tuto značku ještě neznáš? Rádi Ti ji představíme. NA-KD je mladá značka založená v roce 2015, která pochází ze švédského Göteborgu a zaměřuje se na výrobu dámské módy. Zaměstnává lidi, kteří jsou skutečnými módními nadšenci a v oboru už mají mnohaleté zkušenosti. I proto NA-KD navrhuje své oblečení podle nejnovějších módních trendů. Dnes má své zastoupení po celém světě a v jejích modelech našla zalíbení celá řada celebrit a influencerů. NA-KD prodává i oblečení dalších světových značek, soustřeďuje se však na své vlastní návrhy a vytváření vlastního stylu. V současné době se jedná o jednu z dvaceti nejrychleji rostoucích evropských firem, o které bude na módní scéně ještě hodně slyšet.

NA-KD online shop nabízí ty nejžhavější dámské trendy

NA-KD online shop zprostředkovává ty nejnovější trendy v dámské módě. Každá žena, která se zajímá o módu, si zde může vybrat mezi nejrůznějšími modely, které budou odpovídat její osobnosti a stylu. Vybrat si může z úchvatných NA-KD šatů různých délek ‒ mini, midi i maxi ‒ ale i z různých stylů. K dispozici jsou dámské šaty s jemnými volány, krajkami nebo květinovými vzory. Dostupné jsou však i kalhoty nebo dámská trička a halenky, které na druhou stranu zaujmou decentním provedením. Co se stylu týče, jedná se o modely elegantní, velmi ženské nebo v nápadném provedení. V rámci nejnovějších módních trendů nesmí chybět overaly, které jsou perfektním společníkem do práce i na volný čas. Pokud hledáš jedinečné a nápadité modely, je tato značka tou pravou pro Tebe.

Inspiruj se při vytváření outfitu na sociálních sítích

NA-KD dá ženě s citem pro styl na výběr z těch nejmodernějších kousků, kterými může doplnit svůj šatník. NA-KD dámská móda se perfektně hodí do práce, pro každodenní nošení, ale také na večerní schůzky a další příležitosti zejména díky elegantním a rafinovaným šatům. NA-KD je perfektní značka pro mladé svobodomyslné dámy a je výjimečná tím, že svým zákaznicím vždy zpřístupňuje ty nežhavější módní trendy a novinky. S tím, jak v NA-KD modelech trávíš své dny, se můžeš pochlubit na sociálních sítích. Existuje platforma spojující všechny NA-KD fanynky, které si takto mohou vyměňovat inspirace a nápady na outfity složené z NA-KD modelů. Značka se pyšní kousky, které svou rafinovaností a módním vzhledem budou na každém kroku lákat pohledy okolí. Poděl se o své úlovky a jejich kombinace i Ty.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky NA-KD.