Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Naketano – originální streetové oblečení

Naketano je značka, která si svou osobitostí a celistvým konceptem jistě získá tvou pozornost. Založili ji Jozo Lonac a Sascha Peljhan v roce 2005 s jasnou vizí, co v dnešní době mladí lidé chtějí nosit. Od té doby se zaměřují na to, aby vytvářeli návrhy, mezi kterými si každý najde svůj oblíbený kousek, který v jeho šatníku v žádném případě nesmí chybět. Díky tomu vybudovali značku s velmi nadčasovými modely. Jde především o streetovou, ležérní módu, která se hodí na každodenní nošení. V každém případě však v Naketano oblečení budeš mít vždy šmrnc. Mrkni na náš e-shop a zjistíš, že i ty si mezi Naketano oděvy najdeš ten svůj oblíbený kousek, který prostě musíš mít.

Ikonické návrhy od Naketano ti přináší náš e-shop

Oblečení od Naketano každý bez problému rozpozná. Je unikátní svými měkkými, příjemnými materiály, přičemž odmítá ty, které pocházejí ze zvířat. Design oděvů je význačný také nášivkou, která zdobí každý kus oblečení, provazovitými tkaničkami a u dámských i pánských mikin často najdeš velký silný límec, který je nejen hřejivý a příjemný, ale zároveň vypadá velmi trendy. ABOUT YOU má široký výběr dámského oblečení, které můžeš objevit a hledat jeho kombinace. Rozhodně nesmíš minout Naketano mikiny a svetry právě kvůli jejich originálním designům. Vybrat si můžeš mezi jemnými barvami, nápaditými potisky nebo klasickými tmavšími vzhledy, záleží jen na tom, na co máš náladu. V Naketano e-shopu najdeš i spoustu hřejivých kabátů a bund nebo stylových streetových šatů. Pro muže jsou dostupná trička s klasickými nášivkami a slušivým střihem, v jejichž jednoduchosti se skrývá skutečný styl. Vyber si k tričku ještě mikinu nebo ho zkombinuj s kalhotami stejné značky a nic dalšího pro perfektní uvolněný outfit nepotřebuješ.

Vyzkoušej něco nového s Naketano

Chceš dát šanci nějakému originálnímu ležérnímu vzhledu? Tak to jsi tu správně. Firma Naketano používá jako svůj slogan slova „Brave New World“, která říkají, ať se nebojíš vyzkoušet něco nového a být součástí něčeho většího. Zkus tedy najít mezi množstvím modelů ten, který se nejlépe hodí ke tvé osobnosti, ten, který tě inspiruje a dodává sebevědomí zkoušet nové věci. Pak už můžeš vyrazit ven za dobrodružstvím. Ať už jde o cestu do přírody, na hory, večer s přáteli nebo jen obyčejný den, ve kterém se chceš cítit neobyčejně, ABOUT YOU ti pomůže vybrat ten správný oděv od Naketano.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: