Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od NAPAPIJRI40

Napapijri – luxusní sportovní oblečení

Přestože má Napapijri ve svém logu norskou vlajku, nenech se zmást! Tahle značka se od svého počátku snaží být velmi přechodovou mezi jednotlivými zeměmi. Pochází z Itálie a založena byla v roce 1987, její logo je norská vlajka a název vychází z finského jazyka. To je opravdu výborný základ pro originalitu a kreativitu, která značce Napapijri skutečně nechybí. Od svého počátku se firma snaží zakomponovat inovativní materiály do vytříbeného stylu. Původně fungovala jako výrobce horských cestovních batohů, později se začala zaměřovat na vysoce kvalitní módu pro muže, ženy i děti. V dnešní době je značka Napapijri se svým logem ikonická a její modely jsou populární po celém světě. ABOUT YOU ti přesně tyto kousky přináší.

S Napapijri se oblečeš do města i do přírody

Hlavním zájmem značky je ležérní a sportovní oblečení. To znamená, že budeš vždy v naprostém pohodlí, tvé oblečení bude vyhovovat nárokům na sport. Napapijri eshop ti umožní vypadat trendy, ale zároveň ti poskytne kvalitní materiály oblečení, které se perfektně hodí na každodenní nošení jako ležérní kousek tvého šatníku nebo jako outdoorové vybavení pro tvé cesty a túry. Záleží jen na tobě, na ABOUT YOU si každopádně vyberou ženy i muži. Mezi dámským oblečením tě určitě zaujmou výborně ušité bundy, které tě zahřejí i v těch nejmrazivějších dnech a zároveň v nich budeš vždy vypadat skvěle. Pod bundu si můžeš vybrat i mezi měkkými mikinami nebo tričky, které ti dodají extra pohodlí. Muži si mohou vybrat mezi desítkami modelů, mezi kterými jsou opět kvalitní bundy, trika nebo třeba svetry. Napapijri si tě získá svými sytými zemitými barvami, které se tak skvěle hodí do přírody!

Kvalita a styl se u Napapijri rozhodně nevylučují!

Norská vlajka v logu Napapijri evokuje extrémní severské podmínky. Firma vyrábí své návrhy tak, aby bylo jasné, že přesně do takových extrémních podmínek se hodí a bez problému ti v nich poslouží. Za roky svého působení se však značce podařilo dostat své sportovní modely do městských ulic. Nemusíš tedy být jenom sportovec, Napapijri oblečení si můžeš užít i v každodenním životě! Styl Napapijri je unikátní právě svou sofistikovaností při tvorbě sportovního oblečení, které díky ní nemusí vypadat nudně a nemoderně. Užij si vybírání svých nových oblíbených kousků v Napapijri online shopu. Vybírej si mezi kvalitními modely a najdi takový, ve kterém se budeš cítit perfektně. To určitě nebude s Napapijri složité!

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy:

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé NAPAPIJRI Black Friday slevy pro ženy. Ale to není všechno – objev také NAPAPIJRI Black Friday výprodej pro muže!