Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od O'NEILL384

O’NEILL je tvůj společník pro jakýkoli sport

Firma O’NEILL pochází z Kalifornie a původně se jedná o značku pro surfaře – a dokonce tu nejstarší v historii! Její zakladatel Jack O’Neill zůstal hlavní inspirací po celou dobu fungování firmy od roku 1952, kdy si v San Franciscu založil úplně první surfařský obchod. Jack O’Neill ale nebyl první jenom v tomhle. Stál u zrodu neoprenu a mimo jiné vymyslel v roce 1970 i nový typ nafukovacího neoprenu, který pomáhal v případě, že se člověk ztratil na moři a čekal na záchranu. Na odkaz Jacka O’Neilla navazuje celá jeho značka. Je tedy jasné, že na vybavení pro letní sporty je O’NEILL opravdový profesionál. Platí to však i o oblečení na zimní sporty, na které se také specializuje. Je tedy jedno, o jaký sport jde, O’NEILL se o vše postará.

ABOUT YOU ti přináší široký výběr oblečení O‘NEILL

V našem O’NEILL online shopu si své vybavení na sport vybere jistě každý. Pro ženy jsou přichystané modely na zimní sporty, jako jsou O’NEILL bundy, O’NEILL mikiny nebo sportovní kalhoty. Pokud sháníš O’NEILL plavky nebo šaty na léto, najdeš zde mnoho trendy kombinací v uvolněném surfařském stylu. Široký výběr je i mezi tričky, která se dají nosit každý den díky svému nadčasovému, ale zároveň modernímu, pohodlnému provedení. Pro muže se ale od O’NEILL v našem obchodě také najde spousta kousků. Svou lásku ke sportu můžeš podtrhnout stylovou mikinou, kraťasy nebo klidně i botami v plážovém stylu. Kromě toho mohou být do O’NEILL stylu oblečené i děti, pro které má značka připravenou celou řadu kvalitních oděvů, ve kterých si bez problému mohou užívat sportovních aktivit a svého volného času.

Kvalitní a stylové sportovní oblečení pro každou příležitost

Svým unikátním příběhem značka O’NEILL jistě upoutá, protože její zakladatel je dnes v podstatě legendou. Modely se perfektně hodí nejen pro každého, kdo miluje sport, ale i pro lidi, kteří mají rádi energickou ležérní módu, která se zároveň řídí nejnovějšími trendy. Je jedno, jestli se chystáš trávit léto u moře na vlnách, vyrážíš v zimě na hory nebo chceš jen každodenní stylové oblečení, ve kterém se budeš cítit skvěle, u O’NEILL není třeba mít strach, že si nevybereš to správné. Tak se pohodlně usaď a užij si výběr svého nového outfitu.