Obey
Počet produktů: 5
Sledovat
Model/kaProdukt
Obey
Overal
  1 009 Kč
  1 579 Kč
  Obey
  Overal 'JACK ROMPER'
   1 009 Kč
   1 557 Kč
   Obey
   Overal 'KACI'
    465 Kč
    1 579 Kč
    Obey
    Top 'DEFIANT ROSE'
     777 Kč
     1 037 Kč
     Obey
     Letní šaty
      1 265 Kč
      1 687 Kč

      Obey – móda je umění

      Obey je módní značka amerického umělce, pouličního artisty a ilustrátora, Sheparda Faireyho. Slavný kontroverzní a vlivný umělec ze skateboardové scény přináší své myšlenky moderního streetwearu do kolekcích s označením Obey. Ztělesňují moderní přístup k životu urbanistů ve velkých městech světa. Do portfolia Obey patří ikonická trička, ležérní košile, mikiny, bundy a doplňky jak v dámském, tak i v pánském provedení. Značka vznikla v roce 2001 v Kalifornii, ale už 12 let před tím přišel Shepard se slavnou samolepkou s obřím wrestlerem, která tvořila základ jeho budoucí firmy. Grafik je dnes jedním z nepopulárnějších osob své generace v USA. Proslavil se mimo jiné kampaní při amerických prezidentských volbách v roce 2008. Bílo červeno modrý plakát s Barackem Obamou s nápisem HOPE si vybavuje snad každý. Móda v jeho podání je umění.

      Obey – kultovní americká značka

      Modely Obey jsou inspirovány klasickým vojenským stylem a pracovním dělnickým oblečením. Zakladatel značky rád provokuje výraznými vzory a ilustracemi. Velmi často pracuje s červenou barvou. Nebojí se kontroverzních témat jako je například politika nebo společenské dění. Možná nebudeš souhlasit s jeho všemi vyjádřeními, ale řemeslu opravdu rozumí, můžeš se o tom přesvědčit v nabídce Obey. V poslední době nechává vyniknout i ostatní své kolegy, aby pod křídly kultovní značky Obey navrhli vlastní řady oblečení. Vzniká tak pozoruhodná móda nejen pro milovníky skateboardu. Je dokonale přizpůsobena náročným požadavkům svých zákazníků. Drží si vysoký standard provedení, používá kvalitní materiály a ukazuje nepostradatelný trend. Díky tomu se dají Obey kousky kombinovat se všemi oděvy z Tvého šatníku a můžeš tak projevit svůj individuální styl.

      Obey = poslouchat

      Mnohé návrhy Obey si hrají s diváckým vnímáním a vyzývají je, aby poslouchali, co se týká například vztahu k životnímu prostředí. Společnost sama bojuje za čistější ovzduší a udržitelnost. Je zapojena do programu „fair trade“ a podle těchto standardů vyrábí své módní kolekce. Lidé a firmy, které vyrábí jejich výrobky, dostávají peníze zpět z každého prodaného kusu oblečení. Ty pak investují zpět do škol nebo zdravotní péče. Oděvy a doplňky Obey se nejen dobře a pohodlně nosí, ale jejich prostřednictvím také můžeš pomoci změnit svět. Obleč se od hlavy až patě značkovým zbožím Obey, od triček, přes šaty až po bundy. Budeš vždy IN a v teple, což se Ti bude hodit při trénování triků v chladných dnech.