Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od OBJECT1 195

Object Ti umožní být kreativní a svá

Značka Object je určená všem ženám, které k módě i k životu přistupují s nadhledem a bez afektu. Modely z jejich kolekcí vyjadřují sebevědomí, dá se s nimi experimentovat, různě je kombinovat, být kreativní. Díky tomu se budeš v každém jejich modelu cítit uvolněně a sama sebou – přesně tak, jak by ses měla cítit vždycky. Pro návrháře Object je tvorba outfitu podobná psaní příběhu. Proto inspirují ženy na celém světě, aby prostřednictvím módy vyjádřili svůj názor a osobnost. Jejich kolekce leží na pomezí bohémského stylu a minimalismu, takže se všechny kousky dají skvěle kombinovat. Buď nekompromisní a neboj se dát najevo svůj názor. Object Ti kryje záda a dodává odvahu.

Object: Být cool znamená být sama sebou

Co Tě v nabídce Object čeká? Nečekej žádné přezdobené šatičky pro afektované panenky. Styl modelů Object je úderný a čistý, založený na jednoduchých liniích a kvalitních materiálech. Najdeš tu pohodlné ležérní šaty v různých délkách, skvěle padnoucí klasické skinny džíny a ležérní kalhoty ve zkrácené délce, jednoduché topy, trička, svetry, blejzry a kabáty. Všechny modely mají čisté linie a minimum zdobení, jsou ale oživené hravými detaily – třeba zavazováním v pase. Barevná škála je postavená na základních odstínech inspirovaných přírodou – nejčastěji tu najdeš zemité barvy, několik odstínů zelené a modré, občas jasně červenou nebo žlutou. Potisky se taky nesou v minimalistickém duchu, takže můžeš vybírat z klasických proužků, drobných puntíků nebo abstraktních motivů a neokázalých květinových vzorů. Návrháři Object Tě rádi překvapí – třeba trávově zeleným semišem nebo kanárkově žlutým svetrem.

Pro značku Object je prioritou udržitelnost

Značka Object je jednou z 20 značek módní rodiny BESTSELLER. Jedná se o mezinárodní rodinný podnik se silnou základnou a miliony příznivců po celém světě. Téhle značce jde ale o mnohem víc než jen o výrobu oblečení. Vedení firmy BESTSELLER se snaží o zlepšení přístupu módního průmyslu k životnímu prostředí. Prostřednictvím svých produktů nabízí svým zákazníkům možnost zodpovědněji přistupovat ke zdrojům a přispívat tak k udržitelné módě. Zajímavostí, kterou se firma odlišuje od většiny výrobců módy, je to, že BESTSELLER nevlastní žádné výrobní továrny. Místo toho spolupracuje s pečlivě vybranými doda-vateli v Číně, Indii, Bangladéši a Itálii. Prozkoumej kolekce značky Object, nechej se inspirovat, buď svá.

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej.