Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od OBJECT514

Object Ti umožní být kreativní a svá

Značka Object je určená všem ženám, které k módě i k životu přistupují s nadhledem a bez afektu. Modely z jejich kolekcí vyjadřují sebevědomí, dá se s nimi experimentovat, různě je kombinovat, být kreativní. Díky tomu se budeš v každém jejich modelu cítit uvolněně a sama sebou – přesně tak, jak by ses měla cítit vždycky. Pro návrháře Object je tvorba outfitu podobná psaní příběhu. Proto inspirují ženy na celém světě, aby prostřednictvím módy vyjádřili svůj názor a osobnost. Jejich kolekce leží na pomezí bohémského stylu a minimalismu, takže se všechny kousky dají skvěle kombinovat. Buď nekompromisní a neboj se dát najevo svůj názor. Object Ti kryje záda a dodává odvahu.

Object: Být cool znamená být sama sebou

Co Tě v nabídce Object čeká? Nečekej žádné přezdobené šatičky pro afektované panenky. Styl modelů Object je úderný a čistý, založený na jednoduchých liniích a kvalitních materiálech. Najdeš tu pohodlné ležérní šaty v různých délkách, skvěle padnoucí klasické skinny džíny a ležérní kalhoty ve zkrácené délce, jednoduché topy, trička, svetry, blejzry a kabáty. Všechny modely mají čisté linie a minimum zdobení, jsou ale oživené hravými detaily – třeba zavazováním v pase. Barevná škála je postavená na základních odstínech inspirovaných přírodou – nejčastěji tu najdeš zemité barvy, několik odstínů zelené a modré, občas jasně červenou nebo žlutou. Potisky se taky nesou v minimalistickém duchu, takže můžeš vybírat z klasických proužků, drobných puntíků nebo abstraktních motivů a neokázalých květinových vzorů. Návrháři Object Tě rádi překvapí – třeba trávově zeleným semišem nebo kanárkově žlutým svetrem.

Pro značku Object je prioritou udržitelnost

Značka Object je jednou z 20 značek módní rodiny BESTSELLER. Jedná se o mezinárodní rodinný podnik se silnou základnou a miliony příznivců po celém světě. Téhle značce jde ale o mnohem víc než jen o výrobu oblečení. Vedení firmy BESTSELLER se snaží o zlepšení přístupu módního průmyslu k životnímu prostředí. Prostřednictvím svých produktů nabízí svým zákazníkům možnost zodpovědněji přistupovat ke zdrojům a přispívat tak k udržitelné módě. Zajímavostí, kterou se firma odlišuje od většiny výrobců módy, je to, že BESTSELLER nevlastní žádné výrobní továrny. Místo toho spolupracuje s pečlivě vybranými doda-vateli v Číně, Indii, Bangladéši a Itálii. Prozkoumej kolekce značky Object, nechej se inspirovat, buď svá.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky OBJECT.