Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

ODLO – kvalitní norské sportovní oblečení

ODLO je norská firma sportovního oblečení, která byla založena v roce 1946 v Oslu. Založil ji Odd Roar Lofterød, který nikdy nezapomínal přicházet s novými kreativními nápady. Podobně pak řídil společnost od roku 1979 i jeho syn. Mottem firmy je: „Vždy se ujisti, že jsi o krok napřed.“ Tímto se značka řídí ve svých inovacích, kdy se nebojí přicházet s novými technologiemi a materiály. Těmito slovy se ale můžeš inspirovat i Ty. Neboj se plánovat nové zážitky a dávat si nové cíle. ODLO Ti připomene, že svých snů se vzdávat nemusíš a s jejím kvalitním vybavením na sobě můžeš aktivně pracovat každý den skrze sportovní aktivity, které Tě baví. Nabídka ODLO na Tebe čeká na ABOUT YOU.

Vytvoř si svůj letní i zimní sportovní outfit z ODLO modelů z ABOUT YOU

V našem ODLO eshopu najdeš celou řadu kvalitního oblečení na sport. Pro ženu je základem pro jakoukoli fyzickou aktivitu kvalitní podprsenka. Ta od ODLO ve Tvém šatníku rozhodně nemůže chybět. K ní si můžeš vybrat třeba i dámské tričko ODLO s dlouhým nebo krátkým rukávem podle toho, na které roční období svůj outfit sháníš. Funkční trička Tě budou chránit za každých podmínek. K tomu si ještě přidej univerzální ODLO kalhoty a máš před sebou perfektní kombinaci na běh. Odpočiň si tedy od práce a povinností a jdi si na chvíli zaběhat! ODLO však nabízí své oblečení i na jiné druhy sportu. Záleží jen na Tobě. Mužům se budou také líbit kvalitní pánské outdoorové bundy, které jsou úžasné třeba na kolo nebo na turistiku. Norská kvalita ODLO Tě prostě nezklame.

ODLO – profesionálové a inovátoři

Firma ODLO se vždycky pohybovala ve sportovním odvětví. Proto věděla už od počátků, že kvalitní materiály jsou důležité. Za dobu svého působení tedy vyvinula mnoho vlastních technologií, které napomáhají příjemnějšímu zážitku z pohybu, třeba takovou, která při vyšších teplotách své nositele stále ochlazuje. ODLO si oblíbili nejen rekreační sportovci, ale i ti profesionální. Na celé řadě zimních turnajů (například v běžeckém lyžování) tahle firma podpořila sportovce. Teď je na čase, aby podpořila Tvoje sportovní výkony. Buď tedy o krok napřed a vybírej si jen ty nejvymakanější kousky, které Ti ODLO nabízí a nech se pohltit sportem a dobrodružstvím, které s ním přichází. ODLO online shop je tu pro Tebe!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky ODLO pro ženy a muže.