Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

Opus – ideální pro sebevědomé zákaznice

Módní značka Opus představuje dámské oděvy, které zdůrazňují přirozenost a ženskost. V kombinaci s klasickými střihy a diskrétními barvami vytváří stylové, trendově orientované kolekce pro ženy všech věkových kategorií. Pro ženy, které rozumí módě, pravidelně sledují novinky a milují jasný, jednoduchý a elegantní styl. Společnost Opus, založená v roce 2000 v městě Herzebrock v německém Porýní-Vestfálsku, byla původně specialistou na kalhoty. Na jaře roku 2007 firma Opus nadchla dámský svět nabídkou kompletního oblečení. V roce 2015 Opus zaznamenala velký úspěch, vstoupila mezi prémiové značky. Značka neustále roste, dnes spadá pod skupinu Simplicity trade GmbH s týmem s více než 500 zaměstnanci. Opus je přímo ideální pro všechny sebevědomé zákaznice, které očekávají, že budou pravidelně po celý rok zásobovány sofistikovanými, čistými a nadčasovými novinkami.

Nošení Opus oděvů přináší ženám radost

Design pro Opus navrhuje řada celosvětových specialistů, kteří pracují s kreativitou a kontinuitou. Vniká tak dvanáct vybraných kolekcí ročně, které napomáhají ženám vyjádřit svůj osobní výraz. Výsledkem je suverénní, trendy móda pro ženy, které se zavázaly k určitému stylu. Cítí se v něm velmi pohodlně jak v práci, tak i ve volném čase. Kousky oděvů Opus se dají kombinovat mnoha způsoby, čímž zdůrazní samotný charakter nositelek. Kalhoty všech typů, bavlněné halenky, módní blejzry nebo neformální svetry působí velmi přirozeně, jednoduše, a přitom originálně. Každý oděv značky Opus je charakteristický použitím vysoce kvalitních materiálů jako je hebké hedvábí, přírodní bavlna nebo jemná džínovina. Vše je propracováno do posledního detailu s německou precizností. Nošení přináší ženám radost. Dobře se v něm cítí při každé příležitosti.

Opus: vysoká úroveň za každou cenu

Kromě nových modelů každý měsíc, přináší značka Opus základní stálou nabídku s jedinečnými modely, které vycházejí ze současných stylů módy. Ať už jde o běžné neformální, business nebo večerní slavnostní oblečení, jedná se o dobře definované modely. Opus cílí na široké publikum, a přitom nabízí každé zákaznici možnost oblékat se podle svého originálního stylu. Prohlédni si nabídku Opus a uvidíš, jak bohatá a geniální je. Žádné velké vzory nebo divoké barvy tu neuvidíš. Jen pár proužků, mašlí nebo puntíků se občas dotknou jinak nekomplikovaného designu bez volánků a speciálního zdobení. Ihned si Tě získá. Osvědčený styl Opus přesto zůstává věrný principu: vysoká úroveň za každou cenu, ne na úkor množství.