Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

OUI
Počet produktů: 4
Sledovat

Oui – neokoukaná a elegantní dámská móda

Paula a Mendel Gottesdienerovi založili firmu v Německu v 50. letech jako rodinný podnik, který je dnes veden třetí generací, což z této firmy dělá velmi sympatickou značku blízkou svým zákaznicím. Zaměřuje se na každodenní elegantní módu. Dává důraz na moderní siluetu každého outfitu a extravagantní detaily. Právě pozornost na detail je pro Oui typická, stejně jako moderní potisky. Ty jsou často výrazné, kombinují různé barvy a inspirace jednotlivými ročními obdobími. Jednoduše vyjadřují radost ze života. Oui je ideální značka pro ženy, které jsou výjimečné, chtějí vyčnívat a nosit zajímavé modely. Jednotlivé kusy oblečení jsou velmi moderní, ale zároveň vyráběné tak, aby dohromady tvořily perfektní harmonii.

Experimentuj s neobvyklými modely Oui

V Oui e-shopu na ABOUT YOU si můžeš najít takové oblečení, které přesně odpovídá Tvému charakteru nebo můžeš zkusit experimentovat s něčím novým. Na oboje se tahle značka hodí skvěle. Nabízí Ti zajímavě provedená trička, která můžeš nosit každý den, ale nikdy se Ti neokoukají. K nim si můžeš pořídit jednoduché kalhoty nebo třeba nadčasový kabát, který Ti bude sloužit mnoho let! ABOUT YOU Ti přináší i jednu ze specialit této firmy, a to Oui svetry, které jsou opravdu profesionálně propracovány. Jsou kvalitní a měkké, elegantní, lehké, hřejivé a příjemné na kůži. Budou Ti úžasně slušet, ale zároveň se do nich můžeš krásně zachumlat! Na pletených oděvech si Oui nechává obzvlášť záležet. Ať už máš ráda jednoduchý styl, který se snadno kombinuje, nebo neobvyklé, prudce moderní kousky, se kterými si můžeš pohrát, Oui má pro Tebe něco od každého.

Značka Oui Tě podpoří při každé příležitosti

Je jasné, že s Oui dokážeš vytvářet nekonečně mnoho kombinací. Extravagantní potisky se hodí skvěle na každý den, kdy chceš ukázat, co v Tobě je. Dají se vzít na schůzku s přáteli nebo i do práce, kde jistě upoutají pozornost. Jednoduché jemné šaty se zase výborně hodí pro elegantní příležitosti, třeba na večeři nebo do divadla. A v příjemném svetru rozhodně nezkazíš nic při každodenním nošení, vezmi si ho klidně i na pohodlné chvilky doma. Oui jednoduše počítá s každou příležitostí a stará se o velmi nadčasový vzhled. Nech se inspirovat nabídkou ABOUT YOU a vytvářej si outfity pro každé roční období. Se značkou Oui Ti to půjde úplně samo!