Popis značky

Paul Green: boty pro každou příležitost

Jedním z klasických výrobců bot v Evropě je značka Paul Green. Tento label byl založen ve 20. letech minulého století -ve svých kolekcích nezapomíná na své kořeny, zároveň si ale pohrává s nejnovějšími trendy. Boty z jeho nabídky se hodí do každého ročního období. Na výběr je z letních bot, přechodné obuvi, ale také zateplených zimních kotníkových bot, které jsou vyráběny v mnoha stylech a barvách. Paul Green online klade důraz také na detaily tvořící nedílnou součást sortimentu značky. Právě ty dodávají botám na zcela novém vzhledu, se kterým můžeš oslnit své okolí.

Paul Green e-shop: udržitelnost a různorodost

Historie značky Paul Green sahá do Německa do roku 1921. Za jejím vznikem stojí práce mistrovského obuvníka jménem Joseph Haselberger. Samotná značka byla představena později v 80. letech minulého století, kdy navazovala na původní práci svého zakladatele, doplněna o nové trendy a rozšířený sortiment. Kromě moderních modelů záleží této značce také na udržitelnosti a ochraně životního prostředí, proto je k výrobě bot Paul Green využíváno pouze vysoce kvalitních materiálů s ochrannou známkou. Exkluzivní katalog je různorodý co do své nabídky. Najdeš v něm například tenisky a baleríny s unikátním designem v mnoha barevných provedeních. To vše v ABOUT YOU. Zásadou značky je také 100% evropská a regionální výroba, která podporuje lokální producenty. Užít si můžeš tzv. Paul Green Effect, tedy bot z nejkvalitnějších materiálů s povznášejícím efektem pro Tvé sebevědomí.

Paul Green a široká nabídka pro dámy

ABOUT YOU disponuje širokou nabídkou značky Paul Green, ze které si můžeš vybrat bez ohledu na věkovou kategorii. Mladé dívky ocení zejména široký výběr balerínek, které jsou navrženy v mnoha elegantních designech a barevných provedeních. Můžeš je hravě kombinovat například s business nebo společenským oblečením. Paul Green e-shop má také široký výběr tenisek, na jejichž výrobu používá robustní materiály. Díky nim Ti tenisky dlouho vydrží. Zkušenosti s výrobou tohoto typu obuvi má značka již více než 20 let. Najít tu můžeš spoustu modelů, které lze nosit jak ke sportovnímu, tak městskému trendy outfitu. Dívky a ženy si zde mohou vybrat i z krajkových bot ve formě tenisek. Značka Paul Green je synonymem špičkového designu, vysoké kvality a příjemných cen. I ty proto můžeš svůj outfit doplnit o boty od tohoto předního výrobce zaměřujícího se na dámskou obuv.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Paul Green.