Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od PROTEST24

E-shop Protest: móda pro surfaře, snowboarďáky i pro ty, co by se jimi chtěli stát

Senzační značka Protest zaměřila své oblečení zpočátku pouze na surfaře a snowboardisty. S tričky, topy, bundami, svetry a kalhotami Protest mají na sjezdovce či na pláži skvělou postavu jak kluci, tak i holky. Pro tuto značku je typický pohodový sportovní styl, který nezkazí žádnou zábavu. Vzory na košilích jsou cool, umělecké a trendy. Pocit surfování na vlně rezonuje v každém kousku oblečení. Jeho design je vzrušující a zanechává v lidech silný dojem. Značka si zakládá hlavně na kombinaci funkčního oblečení Protest, které spolehlivě chrání před větrem a nepřízní počasí, s módními designy, které sledují nejnovější trendy. Speciální pozornost je věnována detailům a špičkové kvalitě zpracování.

Protest najdeš po celém světě: ve Švýcarsku, v Kanadě, Austrálii nebo třeba na Bali …

… to jsou země, kam to snowboardisty a surfaře táhne nejvíc. Zakladatelé úspěšné značky přiznávají, že na značku pojící se se snowboadovými a surfovými prkny je jejich původ tak trochu zarážející. Pocházejí totiž z Holandska. Pro zemi, jejíž nejvyšší “hora” měří pouhých 323 metrů a která není známá ani velkými vlnami, je tak trochu netypické chtít prorazit se značkou pro prknaře. Zakladatelé značky se toho ale nezalekli, ba naopak. Součástí filozofie jejich značky ostatně je překračování hranic a zdolávání výzev. Stejně jako když svou pro Holandsko netypickou značku s velkým odhodláním zakládali, chtějí svou sportovní a volnočasovou módou přesvědčovat ostatní, aby se odvážili dělat nové věci - například aby jako naprostí začátečníci poprvé zkusili snowboarding nebo surfování. Středobodem úsilí a filozofie této úspěšné značky je zábava - zábava při sportu, ale také užívání si života a pocit pohody. Návrháři značky jsou kosmopolitní a otevření všemu. Stále hledají nové možnosti v designu i v technikách zpracování. Značka má co nabídnout i v módním světě plavek. Mrkni na naši velkou nabídku bikin Protest.

Móda z e-shopu Protest tě připraví na tvou další sportovní výzvu

Cítíš už ten vítr ve vlasech a příval energii? Neztrácej čas! Nech se inspirovat svým pohodovým oblečením pro zábavu i chvíle pohody. Objev široký sortiment módy Protest v ABOUT YOU a najdi ty nejcoolovější kousky přesně podle tvého gusta. My je jednoduše doručíme k tobě domů a tvému dobrodružství už nebude stát nic v cestě.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky PROTEST pro ženy a muže.