Až do -40 % EXTRA na Premium5

Pouze:00hod.00min.00sek

Online shop Rip Curl – z lásky k módě a ke svobodě

Rip Curl je internetová značka, která se zaměřuje na vyhledávané sportovní oblečení. Označení sportovní móda nění ale až tak přesné - tato australská značka je totiž jednou z nejoblíbenějších značek se surfařským vybavením. Jedinečná móda od Rip Curl se neomezuje ale jen na plážovou módu nebo na sportovní oděvy. Pokud jsi fanda nenucených oděvů, které symbolizují letní svěžest a radost ze života, tak zde najdeš prakticky cokoliv, po čem Tvé módní srdce touží. V průběhu padesáti let se bývalá hippie značka Rip Curl proměnila ve světově vyhledávanou značku s casual oděvy a téměř každá její kolekce triumfovala s překvapujícími módními novinkami. Dnes tě vedle super sladkých bikin a cool plaveckých šortek ohromí především kolosální výběr. Najdeš zde vše, od ležérních kalhot přes kouzelné šatičky až k taškám, baťohům a pokrývkám hlavy. Vše, co se Ti může hodit pro dlouhý den na pláži.

Triumfální cesta značky Rip Curl – od surfujících hipíků k australské módní značce

Rip Curl vznikla v období Květinové revoluce na konci šedesátých let v Austrálii. Přesně tak! Byli to skuteční hipíci, kteří založili dnes tak oblíbenou značku s oblečením na surf. Vize sluncem políbených Australanů Briana a Clawa, kteří se dnes nazývají pouze křestními jmény, byla vytvořit nenucenou koupací módu Rip Curl, která měla představovat lásku k vodě a ke svobodě. Tímto směrem vedou kluci svou značku i nadále, i přestože už vyrostli a dnes to nejsou žádní kluci. Již tehdy byli oba zakladatelé pobláznění do vodních sportů a zejména do surfování. Veškeré dny trávili na prkně a večery u táboráku v kruhu svých přátel. A přesně tu pohodu, ten pocit svobody měla a má reprezentovat móda Rip Curl. Toto veselé plážové oblečení pro ženy i muže získalo rychle obrovský úspěch, neboť v době, kdy značka vznikla, neexistovalo ještě tolik značek s oblečením na surf a už vůbec ne australského původu. Dodnes tvoří jádro sortimentu bikiny, pánské plavky, šortky, trička a tílka v nenuceném a sportovním stylu. Objevíš zde i batohy, tašky na každou příležitost, kalhoty, mikiny a dokonce neoprenové kombinézy v oblíbených a trendových barvách. Pokud se chceš i Ty cítit uvolněně, bez tíže a svobodně jako při surfování, pak jsou tyto stylové kolekce stvořeny přímo pro Tebe! Vedle cool looku Tě oslní iprvotřídní kvalita. Neboť nejde jenom o to, aby Ti sportovní oblečení slušelo, nýbrž aby splňovalo svůj účel. Kvalitní materiál a jemné zpracování zajistí, aby Tvůj oděv byl vždy funkční, na údržbu nenáročný a dlouhou dobu použitelný. A tak se nemusíš obávat, že by Tvůj nový oblíbený kousek nevydržel.

Objev svůj styl v online shopu Rip Curl na ABOUT YOU

Potřebuješ sladké bikiny na blížící se letní dovolenou? Hledáš něco s cool zipem nebo dáváš přednost šortkám na pohodu? Pak jsi na našemonline shopu Rip Curl správně. Neboť tato módní značka z Austrálie s nenuceným stylem je to pravé ořechové pro každého milovníka sluníčka. Tak si vše prohlédni a najdi si svůj nový oblíbený kousek na online shopu ABOUT YOU!