Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

Online shop Rip Curl – z lásky k módě a ke svobodě

Rip Curl je internetová značka, která se zaměřuje na vyhledávané sportovní oblečení. Označení sportovní móda nění ale až tak přesné - tato australská značka je totiž jednou z nejoblíbenějších značek se surfařským vybavením. Jedinečná móda od Rip Curl se neomezuje ale jen na plážovou módu nebo na sportovní oděvy. Pokud jsi fanda nenucených oděvů, které symbolizují letní svěžest a radost ze života, tak zde najdeš prakticky cokoliv, po čem Tvé módní srdce touží. V průběhu padesáti let se bývalá hippie značka Rip Curl proměnila ve světově vyhledávanou značku s casual oděvy a téměř každá její kolekce triumfovala s překvapujícími módními novinkami. Dnes tě vedle super sladkých bikin a cool plaveckých šortek ohromí především kolosální výběr. Najdeš zde vše, od ležérních kalhot přes kouzelné šatičky až k taškám, baťohům a pokrývkám hlavy. Vše, co se Ti může hodit pro dlouhý den na pláži.

Triumfální cesta značky Rip Curl – od surfujících hipíků k australské módní značce

Rip Curl vznikla v období Květinové revoluce na konci šedesátých let v Austrálii. Přesně tak! Byli to skuteční hipíci, kteří založili dnes tak oblíbenou značku s oblečením na surf. Vize sluncem políbených Australanů Briana a Clawa, kteří se dnes nazývají pouze křestními jmény, byla vytvořit nenucenou koupací módu Rip Curl, která měla představovat lásku k vodě a ke svobodě. Tímto směrem vedou kluci svou značku i nadále, i přestože už vyrostli a dnes to nejsou žádní kluci. Již tehdy byli oba zakladatelé pobláznění do vodních sportů a zejména do surfování. Veškeré dny trávili na prkně a večery u táboráku v kruhu svých přátel. A přesně tu pohodu, ten pocit svobody měla a má reprezentovat móda Rip Curl. Toto veselé plážové oblečení pro ženy i muže získalo rychle obrovský úspěch, neboť v době, kdy značka vznikla, neexistovalo ještě tolik značek s oblečením na surf a už vůbec ne australského původu. Dodnes tvoří jádro sortimentu bikiny, pánské plavky, šortky, trička a tílka v nenuceném a sportovním stylu. Objevíš zde i batohy, tašky na každou příležitost, kalhoty, mikiny a dokonce neoprenové kombinézy v oblíbených a trendových barvách. Pokud se chceš i Ty cítit uvolněně, bez tíže a svobodně jako při surfování, pak jsou tyto stylové kolekce stvořeny přímo pro Tebe! Vedle cool looku Tě oslní iprvotřídní kvalita. Neboť nejde jenom o to, aby Ti sportovní oblečení slušelo, nýbrž aby splňovalo svůj účel. Kvalitní materiál a jemné zpracování zajistí, aby Tvůj oděv byl vždy funkční, na údržbu nenáročný a dlouhou dobu použitelný. A tak se nemusíš obávat, že by Tvůj nový oblíbený kousek nevydržel.

Objev svůj styl v online shopu Rip Curl na ABOUT YOU

Potřebuješ sladké bikiny na blížící se letní dovolenou? Hledáš něco s cool zipem nebo dáváš přednost šortkám na pohodu? Pak jsi na našemonline shopu Rip Curl správně. Neboť tato módní značka z Austrálie s nenuceným stylem je to pravé ořechové pro každého milovníka sluníčka. Tak si vše prohlédni a najdi si svůj nový oblíbený kousek na online shopu ABOUT YOU!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky RIP CURL pro ženy a muže.