Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Saucony: Kdo první přeběhne řeku?

Saucony je americká značka bot, která spojuje výkon, inovaci a styl. Od roku 1898 se specializuje na běžecké boty, a nejen na ty klasické na silnici či běžecké dráhy. Prvenství a originalitu si zaslouží především ve výzkumu a výrobě terénních běžeckých bot. Připomíná Ti název firmy ještě něco? Značka získala své jméno podle řeky Saucony Creek, na jejímž břehu vznikla první výroba těchto dnes už legendárních bot. Kromě univerzálních běžeckých modelů do terénu, najdeš v nabídce Saucony i klasické závodní běžecké boty, a dokonce městské typy. Hledáš ideální boty na běh? Možná to bude právě pár této značky! Potřebuješ ještě víc?

Běžecké boty Saucony: Výběr nemusí být alchymie

Výběr vhodné obuvi sice není tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát, žádná věda to ale taky není. Musíš jen vzít v potaz několik základních otázek. Kde a na jakém povrchu budeš běhat? Z jakého důvodu vůbec běháš? Čekáš od běžeckých bot nějaké speciální vlastnosti? Saucony online má širokou nabídku pro muže i ženy, do které patří silniční i terénní běžecké boty, běžecká obuv pro závodníky i rekreační běžce. Každé jsou vyjímečné něčím jiným a je tedy potřeba si vybrat konkrétní model podle Tvého cíle a specifických potřeb. Jedno ale potřebují všichni běžci do jednoho: Boty na běhání musí padnout jako ulité. Jak na to? Základní pravidlo tady zní: Kup si o číslo větší běžecké boty, než nosíš do města! A co kdyby Ti přece jen přišla velikost, která Ti nebude sedět? Žádný strach, své nové Saucony běžecké boty můžeš na ABOUT YOU bezplatně vrátit až do 100 dnů od objednání.

Saucony: Nové impulzy pro Tvá chodidla

Boty na běhání si můžeš vybrat třeba podle toho, zda chceš běhat v zimě či v létě, nebo v lese či ve městě. Pro ty, kteří běhají půl na půl po asfaltu i v přírodě, Saucony doporučuje univerzální běžecké boty. Teprve do běhání pronikáš? Pak mrkni na běžecké boty pro začátečníky. Ideálně si na startu pořiď alespoň jeden pár objemové silniční obuvi, která dobře tlumí nárazy a šetří tak klouby. Časem, až budeš zrychlovat a propadneš kouzlu závodění, si pak můžeš pořídit závodní obuv Saucony, která je lehká a pomůže Ti zrychlit tempo. A co když si vyběhneš někam do terénu? Brzy zjistíš, že běh v silničních botách po kamenech a v blátě, není ideální. Pořiď si tak radši trailovou obuv, která Tě v náročném terénu podrží. Jednotlivé páry bot nezapomeň také střídat! Dáváš tak chodidlům neustále nové impulzy, aby využívaly svaly na celém chodidle. Už máš svůj nový pár bot Saucony vyhlídnutý? Kup si ho na ABOUT YOU online a začni běhat už za pár dnů od odeslání své objednávky!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky saucony pro ženy a muže.