ZIMNÍ SLEVY! Sleva až do 60 %5

 Popis značky

SET – originální a neokoukaná dámská móda

SET je značkou, která je v módním světě poměrně nová. Byla založena v roce 2009 Mayou Junger, která bydlela v Londýně a starala se o své čtyři děti. Od svého života a svých zkušeností také odvíjela celý styl dámské značky SET. Její modely jsou velmi progresivní a perfektně se hodí do ruchu velkoměsta a jejich moderních impulzů, na které můžeš narazit na každém rohu. Jsou navrženy v duchu moderního smýšlení a individuality. Prioritou této značky je také prémiová kvalita a produkce, která probíhá z největší části v Evropě. Každá moderní dívka či žena si bude kousky od firmy SET užívat pro jejich neokoukanost a sebevědomí, které jí dodají. Pohodlně se tedy usaď a objev tuhle svěží značku, jejíž modely Ti zprostředkovalo ABOUT YOU.

Dopřej si prémiové oblečení SET a tvoř rafinované outfity

V našem SET shopu si každá žena může najít takový model, který nejlépe odpovídá její osobnosti. Pokud chodíš do práce, která vyžaduje něco elegantnějšího, ale zároveň se Ti nechce obětovat pohodlí a ležérnost, pak bys měla vyzkoušet SET halenky a tuniky, které přichází v úžasně dámských střizích, ale nechybí jim zároveň nápaditost a modernost. Už se nemusíš každé ráno trápit s tím, co si vezmeš do práce. Na schůzku do restaurace nebo na formální příležitosti budou zase vypadat skvěle šaty. SET má v zásobě ale i další kousky jako kalhoty, trička nebo kabáty, ze kterých si můžeš vytvořit svůj nový oblíbený každodenní outfit. Nemusí jít přece o nějakou zvláštní příležitost. Krásné a příjemné oblečení si každá žena zaslouží vždycky!

Z modelů SET si můžeš vytvořit celý šatník

Na kolekcích SET je úžasné to, jak snadno se kombinují její kousky navzájem. Nemusíš si tedy zbytečně pořizovat příliš mnoho druhů oblečení, které Tě pak stejně brzy omrzí. SET Ti nabízí výjimečně nadčasové kousky, kterým však nechybí inovace, takže Tě budou bavit hodně dlouho. Několik kvalitních a elegantních modelů je základem šatníku, ze kterých pak můžeš tvořit celou řadu kombinací podle vlastní fantazie. Styl značky SET je ležérně elegantní a zároveň se nebojí do svých oděvů zakomponovat odvážnější modely, ve kterých se budeš cítit sebevědomě. Tahle firma prostě přesně ví, jaká móda se ženám a dívkám líbí. Tak neváhej a udělej si radost novým kouskem oblečení SET z ABOUT YOU.