Cyber Monday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

SOREL boty, ty s tím ledním medvědem

Každý, kdo tráví čas v zimě v přírodě, je závislý na robustních botách, které jsou vodoodpudivé a teplé. Ve značce SOREL najdeš ideálního partnera, ať už se jedná o dámskou, pánskou nebo dětskou obuv. Společnost, která byla založena v roce 1962 v Kanadě, úspěšně zúročuje své dlouholeté zkušenosti v obuvnickém průmyslu. Navrhuje a prodává venkovní boty na sport, outdoorové aktivity a volný čas. Je zaměřena na zákazníky, kteří ví, že z obývacího pokoje si sněhovou krajinu neužijí, a vyráží ven bez ohledu na počasí. SOREL boty jsou vysoce kvalitní a v chladných dnech bezkonkurenční. Logo s ledním medvědem, které nesmí chybět na žádném modelu, to napovídá. Také z hlediska designu je SOREL vždy aktuální. Klade velký důraz na to, aby praktické boty byly také trendy. SOREL ti zajistí, že budeš v přírodě i hezky vypadat.

SOREL nohy v teple a suchu

Kanaďané moc dobře vědí, jak vyrobit perfektní boty a technicky sofistikované produkty, které zvládnou i ty nejnáročnější zimní radovánky. Při sáňkování, jízdě na skútru nebo na túře ve sněžnicích musí obuv SOREL zdolat obrovský nápor sněhu, nízké teploty a dlouhotrvající vlhko. Používají lehké, ale přesto velmi odolné vnější materiály. Obuv značky SOREL se vyznačuje vodotěsnou konstrukcí s dokonale těsnícími švy. Vnitřní vložka z recyklovatelné plsti Ti poskytne teplo v botách i při dvouciferných mínusových teplotách. Dodává se ve třech tloušťkách pro docílení optimální pohody. Při oteplení ji můžeš snadno odstranit. Kromě prvotřídní tepelné izolace má také další výhody. Funguje dobře jako pantofle na doma a dá se prát. Podešev bot SOREL s charakteristickým profilem přilne na kluzkém a hladkém povrchu a speciální membrána odvede pot směrem ven. Tvé nohy budou vždy v teple a suchu.

SOREL: funkčnost se zajímavým lookem

Kromě pevného, technického, lehkého designu si obuv SOREL zachovává městský, ležérní vzhled, díky kterému jsou boty vhodné i na běžné nošení. Často SOREL používá směs různorodých materiálů, čímž kombinuje funkčnost se zajímavým lookem. Specialista z Kanady si rád hraje s variantami jako je hladká kůže, semiš s textilií, fleece, nylon s platovými poutky nebo umělá kožešina. Výrobu soustřeďuje na různá místa po celém světě. Společnost SOREL přikládá velký význam udržitelnému výrobnímu procesu v celém dodavatelském řetězci, a proto vyvinula svůj vlastní kodex chování, který musí dodržovat všichni partneři. Společnost pravidelně kontroluje podmínky bez předchozího upozornění a školí zaměstnance a partnery.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky SOREL pro ženy a muže.