Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

SPANX: Tvarující tajemství pro dokonalé křivky

Křivky jsou super, o tom není pochyb. Vychrtlost se nenosí a nic není tak sexy, jako sebevědomá žena, která nemá potřebu podléhat diktátu módních časopisů a svoje tělo vášnivě miluje. I v životě bohyně se ale najdou okamžiky, kdy se hodí mít naprosto hladkou siluetu – třeba v extra přiléhavých šatech nebo v těch krémových letních kalhotách, které Ti tak fantasticky sluší. Právě pro Tebe je tu kolekce americké společnosti SPANX, která se specializuje na výrobu tvarovacího spodního prádla pro ženy i muže. Tuto značku miluje i řada hollywoodských celebrit, třeba ikonická Oprah Winfrey. Jednou vyzkoušíš a bez super chytrých vychytávek téhle značky se už neobejdeš.

Prádlo SPANX je sexy a praktické zároveň

Když se řekne „tvarující“ spodní prádlo, většině žen se zřejmě vybaví nevzhledné béžové trikoty, do kterých je těžké se navléknout a v podstatě nemožné se vyvléknout. A co když je na obzoru romantická schůzka, která možná neskončí cudným polibkem u vchodových dveří? SPANX myslí na všechno. V nabídce najdeš klasické „kombinézy“ – tílko a prodloužené kalhotky s extra vysokým pasem, které ti zeštíhlí stehna, vytvarují bříško a vykouzlí dokonalou siluetu ve tvaru přesýpacích hodin. Pod šaty v podstatě zmizí a budeš o ní vědět jen ty. Další možností jsou samostatné kalhotky a tílka, které jsou určené pro stáhnutí bříška a kritických partií spodních zad (nechvalně známý „muffin“). Samostatnou kapitolou jsou tvarující kalhotky, které vypadají jako vystřižené z katalogu s luxusním spodním prádlem – krajky, nádherné střihy a samozřejmě bezchybná funkčnost.

Zakladatelka SPANX myslí na skutečné ženy

Příběh této značky je jako z amerického filmu. Zakladatelka firmy SPANX Sara Blakely se jednou chystala na večírek a uvědomila si, že jí chybí to správné prádlo, které by nebylo vidět pod bílými kalhotami. A protože se nehodlala smířit s porážkou, popadla nůžky a odstřihla šlapky svých stahovacích punčoch. Revoluce SPANX byla zahájená a už za dva roky se značka objevila na seznamu oblíbených věcí Oprah Winfrey. Do nabídky postupně přibyly podprsenky, legíny, sportovní oblečení a další kousky, které ženám na celém světě pomáhají zvednout sebevědomí. Už v roce 2012 byla Sara časopisem Forbes vyhlášená jako nejmladší self-made miliardářka na světě a objevila se také na seznamu nejvlivnějších lidí v časopisu TIME. Dnes si SPANX můžou koupit zákazníci v 50 zemích světa.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky SPANX.