Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od STEVE MADDEN81

STEVE MADDEN: jedinečný a nekonvenční styl

Obuvní značka Steve Madden nabízí svým zákazníkům a zákaznicím jedinečný a příjemně nekonvenční styl. Rafinovaná, ulicí inspirovaná obuv se hodí jak k neformálnímu, tak i k elegantnímu vzhledu. Americká značka je synonymem ojedinělého trendy designu. Zakladatel a dvorní návrhář Steve Madden si začal plnit svůj sen v roce 1990, kdy si půjčil 1000 dolarů a začal budovat v New Yorku svoji značku. Jeho nenapodobitelný styl, smysl pro módu a velké ambice ho vynesly na výsluní. Stal se nejúspěšnějším obchodníkem s obuví ve Spojených státech. Jeho značka Steve Madden je celosvětově uznávanou. Důkazem toho jsou známé VIP osobnosti a celebrity, které se pyšní na červeném koberci modely Steve Madden.

STEVE MADDEN: kreativita nezná mezí

V dnešním módním průmyslu je značka Steve Madden naprosto nezbytná. Prohlédni si obrovský sortiment módních dámských a pánských bot, tašek a doplňků této firmy. Zjistíš, že kreativita Steve Madden nezná mezí. Třpytivé kamínky, zajímavé šněrování, průsvitné materiály, vysoké jehlové podpatky, mašle, bambule a naproti tomu metalové řemínky, kovové plíšky, robustní podrážky, to vše charakterizuje boty Steve Madden. Jsou tak originální! Co se týká barevnosti, nejsou tak divoké. Vedle často používané černé, stříbrné a krémové barvy v mnoha odstínech, jsou ostatní kombinace spíše výjimkou. Exkluzivita těchto modelů vzbuzuje nadšení po celém světě. Při vytváření návrhů obuvi jde o kombinaci módy a životního stylu. Můžeš vidět směs prvků inspirovaných městem, a zároveň lehký dotek elegance. To vše charakterizuje značku Steve Madden.

Boty STEVE MADDEN jsou nadčasovým společníkem

Špičková kvalita a zpracování jsou obzvláště důležité pro společnost Steve Madden. Vytváří tak boty, které Tě budou dlouho a věrně doprovázet po několik ročních období. Jsi tu správně, pokud hledáš odolnou a pohodlnou obuv. Modely Steve Madden lze kombinovat s jakéhokoliv stylem oblečení. Jsou nadčasovými společníky na procházku po městě nebo a výlet do přírody. Koktejlové party, taneční večery v klubu nebo slavnostní události ve Tvém životě by bez nich byly nudné a všední. Všude budeš středem pozornosti. V mírně chladnější sezóně jsou ideální obzvlášť pohodlné šněrovací typy. Byly vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a optimálně sedí na noze. U výrobků Steve Madden je kvalita samozřejmostí, ale stejně tak i cenová dostupnost. Všichni milovníci módy si tak mohou dovolit být šik při jakékoliv příležitosti.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky STEVE MADDEN pro ženy a muže.