-20% na VŠE ve VÝPRODEJI5

EXTRA20Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

STEVE MADDEN: jedinečný a nekonvenční styl

Obuvní značka Steve Madden nabízí svým zákazníkům a zákaznicím jedinečný a příjemně nekonvenční styl. Rafinovaná, ulicí inspirovaná obuv se hodí jak k neformálnímu, tak i k elegantnímu vzhledu. Americká značka je synonymem ojedinělého trendy designu. Zakladatel a dvorní návrhář Steve Madden si začal plnit svůj sen v roce 1990, kdy si půjčil 1000 dolarů a začal budovat v New Yorku svoji značku. Jeho nenapodobitelný styl, smysl pro módu a velké ambice ho vynesly na výsluní. Stal se nejúspěšnějším obchodníkem s obuví ve Spojených státech. Jeho značka Steve Madden je celosvětově uznávanou. Důkazem toho jsou známé VIP osobnosti a celebrity, které se pyšní na červeném koberci modely Steve Madden.

STEVE MADDEN: kreativita nezná mezí

V dnešním módním průmyslu je značka Steve Madden naprosto nezbytná. Prohlédni si obrovský sortiment módních dámských a pánských bot, tašek a doplňků této firmy. Zjistíš, že kreativita Steve Madden nezná mezí. Třpytivé kamínky, zajímavé šněrování, průsvitné materiály, vysoké jehlové podpatky, mašle, bambule a naproti tomu metalové řemínky, kovové plíšky, robustní podrážky, to vše charakterizuje boty Steve Madden. Jsou tak originální! Co se týká barevnosti, nejsou tak divoké. Vedle často používané černé, stříbrné a krémové barvy v mnoha odstínech, jsou ostatní kombinace spíše výjimkou. Exkluzivita těchto modelů vzbuzuje nadšení po celém světě. Při vytváření návrhů obuvi jde o kombinaci módy a životního stylu. Můžeš vidět směs prvků inspirovaných městem, a zároveň lehký dotek elegance. To vše charakterizuje značku Steve Madden.

Boty STEVE MADDEN jsou nadčasovým společníkem

Špičková kvalita a zpracování jsou obzvláště důležité pro společnost Steve Madden. Vytváří tak boty, které Tě budou dlouho a věrně doprovázet po několik ročních období. Jsi tu správně, pokud hledáš odolnou a pohodlnou obuv. Modely Steve Madden lze kombinovat s jakéhokoliv stylem oblečení. Jsou nadčasovými společníky na procházku po městě nebo a výlet do přírody. Koktejlové party, taneční večery v klubu nebo slavnostní události ve Tvém životě by bez nich byly nudné a všední. Všude budeš středem pozornosti. V mírně chladnější sezóně jsou ideální obzvlášť pohodlné šněrovací typy. Byly vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a optimálně sedí na noze. U výrobků Steve Madden je kvalita samozřejmostí, ale stejně tak i cenová dostupnost. Všichni milovníci módy si tak mohou dovolit být šik při jakékoliv příležitosti.